2017. Február 19. 20:13, vasárnap | Helyi
Forrás: gyorietokc.hu

Győri Audi ETO KC - Kisvárda Master Good SE (29-16)

A második félidőre összeállt a győri játék

A K&H női kézilabda liga 14. fordulójának mérkőzésén a Kisvárda Master Good SE csapata érkezett az Audi Aréna Győrbe, hogy megmérkőzzön a bajnokság éllovasával, a Győri Audi ETO KC csapatával. Akadozó játékkal, sok hibával, de bezsebelte a győzelemért járó 2 pontot a győri együttes. Végeredmény: 29-16

1. félidő

A győriek kezdőcsapata: Puhalák, Görbicz, Amorim, Tomori, Elghaoui és Bódi, a kapuban Grimsbö. A mérkőzést a Kisvárda együttese kezdte, ez első gólt azonban Mörk szerezte a 3. perc végén. Dmitrovic válaszolt, majd Elghaoui beállóból talált be (2-1). Orbán lerohanásból szerzett gólt, Görbicz büntetőt értékesített, majd Gedroit duplájával vezetéshez jutott a Kisvárda (3-4). Görbicz a győriek második hétméteresét is értékesíti, Szabó egymás után kétszer beállóból Grimsbö kapujába talált (4-6). Amorim is megkezdte a gólgyártást, majd pár perces gólcsendet követően ismét hetest lőhetett Görbicz – hibázott, azonban kipattanóból értékesítette (6-6). Dmitrovic válaszolt, Gedroit büntetőből Kiss kapujába talált, Orbán a hatos vonalról talált be – 3 gólos előny a Kisvárda csapatánál (6-9), Ambros Martin időt kért. Gedroit tovább növelte a Kisvárda előnyét (6-10), azonban ezt Groot nem hagyta szó nélkül (7-10). Dmitrovic átlövésből eredményes – a győri vezetőedző él második időkérési lehetőségével is. Tomori gólt szerez a mérkőzés 23. percébe lépve, Groot pedig elhajlásból, majd betörésből bombázott a Kisvárda kapujába – 1 gólra csökkent a Kisvárda előnye (10-11), Mátéfi Eszter időt kért. Broch döntetlenre hozza az állást, majd Mörk lerohanásból szerzett góljával a 28. perc végén átveszi a vezetést a Győr (12-11). Görbicz megszerzi csapata 13. gólját, így az állás a félidő végén: 13-11

2. félidő

Szabó szerezte a második félidő első gólját (13-12), majd Broch beállóban lerázva magáról védőjét, könyörtelenül a hálóba bombázott (14-12). Gedroit büntetőt értékesített, Grottal szembeni szabálytalanságért a győriek is hetest lőhettek, Mörk jóvoltából ismét 2 gólos előny a Győrnél (15-13). Groot kilenc méterről, felugrásból szerzett gólt, Amorim gyönyörű passzát Broch lehalászta és 4-re növelte a különbséget az ETO javára (17-13). Mörk magabiztosan értékesítette következő büntetőjét is, Broch lerohanásból talált Dzhukeva kapujába – időt kért a vendégcsapat 19-13-nál. Broch jól helyezkedett és beállóból eredményes, majd lerohanásból sem hibázott – 8 gólos vezetés a győri együttesnél (21-13). Görbicz büntetőt értékesített, a következő kisvárdai gólt Dmitrovic szerezte – Elghaouit kiküldték két percre a játékvezetők, majd Groot gyors észrevételének köszönhetően üres kapura bombázhatott (24-14). Amorim gólját Gedroit nem hagyta szó nélkül, majd Orbán is betalált. Lerohanásból Hársfalvi is bemutatkozott (25-16), Amorim a győri térfél kilenceséről talált be – 10 gólos győri vezetésnél Mátéfi Eszter harmadszorra is időt kér. Amorim büntetőt harcolt ki, Görbicz hatalmas gólt lőtt (27-16) – Tomori találatának köszönhetően 12 gólos vezetés a hazai együttesnél. Egy perccel a vége előtt Görbicz büntetőt ront, azonban az utolsó pillanatban még Knedlikova betalál, kialakítva a végeredményt: 29-16

2024. Április 20. 09:14, szombat | Helyi

Az életed egy hajó – Mit gondolsz, megfelelően kormányozod?

2024. Április 20. 08:13, szombat | Helyi