Ilyenkor sok fejtörést okoz, hogy vajon kinek a bőrébe bújjunk bele, mi lenne számunkra a legmegfelelőbb maskara?
Ezekben a töprengésekben nyújt segítséget a győri Treff Jelmez Kft., mely a 2005. évi alakulása óta, folyamatos fejlődéssel elérte, hogy mára a régió legnagyobb jelmezkölcsönzője lett. Többezer darabos, főként saját kezűleg készített ruhatárral, széles és változatos választékkal áll partnerei szolgálatára. Gyerek jelmezek mellett felnőtt jelmezek, korabeli ruhák, táncruhák is gazdagítják a készletet. A jelmeztárban megtalálhatók mennyasszonyi ruhák, menyecske ruhák, koszorús lány ruhák, első áldozó ruhák, melyek minősége garancia a nagy esemény sikeres lebonyolítására.
A Treff Jelmez Kft. jelmezeivel és ruháival a következő típusú eseményeken találkozhatunk: báli rendezvények, szalagavatók, gólyabálok, kulturális rendezvények (történelmi napok, várjátékok, barokk esküvő), vállalati rendezvények, halloween és mikulás ünnepségek, szilveszteri mulatságok.
Fontos tudnivaló, hogy a kft. üzlete nemcsak a farsangi szezonban, hanem egész évben várja üzletfeleit Győrben a Szabadi utca 13/F szám alatt, a TV torony lábánál. (www.treffjelmez.hu)

























Véleményed van? Szólj hozzá!
Kapcsolódj be a párbeszédbe