Hírek
2012. Május 17. 07:20, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: eto.hu
Pénteken köszöntjük az Aranycsapatot - VIDEO
Pénteken ünnepli az 1982-es Verebes-féle aranycsapat első bajnoki címének 30. évfordulóját.
A klub a Pécs elleni mérkőzés előtt nyitja meg az ETO Parkban található ETO Shopban azt a kiállítást, ami a bajnoki címmel kapcsolatos emlékekből áll össze. A visszajelzések alapján elmondható, hogy szinte a teljes csapat itt lesz az ünnepségen, akiket a nézők az este 8 órakor kezdődő mérkőzést megelőzően is köszönthetnek. A részletekről Horváth Cs. Attila klubmenedzser nyilatkozott.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 08:34, kedd | PR
Bio alapanyagok Győrben a kiszámítható minőségért
Győrben és a környező településeken egyre több pékség, kávézó, étterem, kézműves műhely és kisebb webáruház épít tudatosabb kínálatot.
2026. Június 09. 08:22, kedd | Helyi
Megvan, ki lesz a nyárnyitó koncert fellépője
A hagyományoknak megfelelően június 13-án, szombaton 21 órától nyárnyitó koncerttel kezdődik a programszezont a Dunakapu téren. Kiderült, ki lesz az idei fellépő.
2026. Június 09. 08:08, kedd | Helyi
Köszönet és elismerés a pedagógusoknak Győr városi ünnepségén
A pedagógusok áldozatos munkája előtt tisztelgett Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata a Városházán rendezett pedagógusnapi ünnepségen.
2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld
OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.
