2021. Szeptember 08. 12:00, szerda | Bulvár

Cseh László olimpiai ezüst- és bronzérmes úszóról nevezik el a törökbálinti uszodát, az ehhez szükséges hozzájáruló nyilatkozatot kedd este ünnepélyes keretek között írták alá a Törökbálint Sportközpontban.

2021. Július 04. 13:01, vasárnap | Belföld

A tokiói játékok megnyitóján a vívó Mohamed Aida és az úszó Cseh László viszi majd a magyar zászlót, előbbi sportoló a hetedik, utóbbi az ötödik olimpiáján vesz részt.

Rio 2016 - Cseh László ezüstérmes 100 méter pillangón
2016. Augusztus 13. 09:08, szombat | Sport

Cseh László - hármas holtversenyben - ezüstérmet nyert a 100 méteres pillangóúszás pénteki döntőjében a riói olimpián.

Rio 2016 - Cseh László döntős 100 méter pillangón
2016. Augusztus 12. 07:30, péntek | Sport

Cseh László negyedik idővel jutott a nyolcas fináléba a 100 méter pillangó elődöntőjéből a riói olimpia csütörtöki versenynapján.

Rio 2016 - Kenderesi bronzérmes, Cseh hetedik 200 méter pillangón
2016. Augusztus 10. 07:27, szerda | Sport

Kenderesi Tamás bronzérmet nyert, Cseh László pedig világbajnoki címvédőként hetedik lett 200 méter pillangón a riói olimpia úszóversenyeinek keddi napján.

Vizes vb - Cseh László ezüstérmes 100 méter pillangón
2013. Augusztus 03. 20:49, szombat | Sport

Ezüstérmet nyert Cseh László 100 méteres pillangóúszásban a barcelonai vizes világbajnokság szombati versenynapján.

Cseh a legjobb idővel elődöntős, Hosszú és Jakabos is a 16 között
2013. Július 31. 12:06, szerda | Sport

Cseh László a legjobb időeredménnyel jutott tovább az elődöntőbe a 200 méteres vegyes selejtezőjéből a barcelonai vizes világbajnokság úszóversenyeinek negyedik napján.

2012. Január 15. 14:51, vasárnap | Sport

Magyar győzelmek Antwerpenben

Három számban avattak magyar győztest Antwerpenben, a Flanders Kupa elnevezésű hagyományos belgiumi viadal szombati versenynapján: nyert Cseh László, Gyurta Dániel és a Kőbánya SC 4x100 méteres férfi vegyesváltója.

2011. December 18. 15:05, vasárnap | Sport

Cseh Laci győzött

Cseh László révén az Egyesült Államok–Európa úszóviadal második napján, szombaton is volt magyar győzelem Atlantában. A hazaiak nagy fölénnyel 181,5-80,5-re nyerték az összecsapást.

2011. December 11. 07:14, vasárnap | Sport

Magyar éremeső Szczecinben

Cseh László 200 méter pillangón arany-, Jakabos Zsuzsanna 100 méter vegyesen ezüst-, míg Takács Krisztián 100 méter gyorson bronzérmet szerzett a lengyelországi rövid pályás úszó Európa-bajnokság szombati napján.

2011. December 10. 06:44, szombat | Sport

Cseh László ismét bearanyozta a napot

Cseh László arany-, Verrasztó Dávid pedig ezüstérmet nyert pénteken 400 méter vegyesen az úszók lengyelországi Szczecinben zajló rövid pályás Európa-bajnokságán.

2011. December 09. 07:52, péntek | Sport

Cseh László aranyérmes 200 méter vegyesen

Cseh László 200 méter vegyesen aranyérmet szerzett a lengyelországi Szczecinben zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokság csütörtöki nyitónapján. Jakabos Zsuzsanna 200 méter pillangón az ötödik helyen végzett.