Hírek
2013. Május 06. 08:35, hétfő |
Helyi
Forrás: GYŐR MRFK
Bántalmazta volt élettársát egy férfi Győrújbaráton
Maga a sértett értesítette a rendőrség ügyeletét, hogy volt élettársa egy-két órával korábban, tettleg bántalmazta őt és akarata ellenére, fogva tartotta lakásában.
A rendőrségi vizsgálat megállapította, hogy a 45 éves férfi, kora délelőtt kereste fel volt élettársát a nő, győrújbaráti házában. Személyes irataiért ment, azokat akarta összeszedni és magával vinni. Szerelemféltése azonban eluralkodott rajta. Újból számon kérte a 39 éves sértettet. Szóváltásba keveredtek, majd vitájukat tettlegesség követte. Ennek következtében a férfi többször megütötte volt élettársát, aki a bántalmazástól eszméletét veszítette. Ezt követően vitte le a ház pincéjébe, ahol menekülését megakadályozva, még mindig kérdéseivel ostromolta a védekezésre képtelen nőt. Az asszony végül, csak hosszas könyörgése árán tudott brutális bántalmazójától megszabadulni. Élettársa önként elengedte őt.
A Győri Rendőrkapitányság a 46 éves M. György ellen személyi szabadság megsértése és súlyos testi sértés kísérlet megalapozott gyanúja miatt folytatja a nyomozást. A győrújbaráti férfi előzetes letartóztatását 2013. május 03-án rendelte el a Győri Járásbíróság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 06. 08:24, hétfő | Helyi
Az idény végén befejezi pályafutását Nathalie Hagman, a Győri ETO kézilabdázója
Az évad befejeztével távozik a Bajnokok Ligájában és a magyar bajnokságban is címvédő Győri Audi ETO KC kézilabdacsapatától a svéd válogatott Nathalie Hagman, aki egyúttal felhagy aktív sportolói pályafutásával is.
2026. Április 06. 08:21, hétfő | Helyi
A Magyar Kétfarkú Kutya Párt is a szavazásra buzdít
Legyen minden jobb – ezzel a szlogennel készíti a programjait a Magyar kétfarkú Kutya Párt, amely azt ígéri az idei választáson, hogy embert juttat a parlamentbe.
2026. Április 06. 07:08, hétfő | Helyi
MÁV: április 7-étől jelentős változások a győri fővonalon!
Újabb üteméhez érkezik a Déli-Körvasút építése, így április 7-étől várhatóan 2027-ig Budapest-Kelenföld és Ferencváros között jellemzően csak egy vágányon közlekednek majd a vonatok.
2026. Április 05. 08:24, vasárnap | Helyi
Győri fiatalok a válogatottban
A rangos Multi Nations Youth Swim Meet válogatott versenyen öt győri fiatal képviselte Magyarországot, ami önmagában is komoly elismerés. 2 arany, 1 ezüst, 4 bronzérem a mérleg.
