Hírek
2013. Február 17. 14:35, vasárnap |
Sport
Forrás: MTI
Hat magyar még versenyben
Hat magyar cselgáncsozó van még versenyben a budapesti Körcsarnokban zajló 50. Hungária Kupa vasárnapi zárónapján.
Hat magyar cselgáncsozó van még versenyben a budapesti Körcsarnokban zajló 50. Hungária Kupa vasárnapi zárónapján.
A második versenynapon négy súlycsoport, a 81, a 90, a 100 és +100 kilogramm van terítéken, a hazai versenyzők minden kategóriában a maximális négy fővel képviseltetik magukat, így vasárnap 16 magyar lépett tatamira.
A 81 kg-osok kezdtek a legjobban: Köller Milán, a múlt héten a párizsi Grand Slam-viadalon ötödik Csoknyai László, Nagysolymosi Sándor és Krizsán Szabolcs egyaránt megnyerte első mérkőzését.
A 90 kg-ban már kevesebb öröm jutott a hazai szurkolóknak, miután Fogasy Gergő, Ohát Zalán, Tóth Krisztián és Vér Gábor is hamar búcsúzott.
A 100 kg-osoknál Cirjenics Miklós és Breitenbach Paul kikapott, Kaszás András és Farkas Bálint viszont két-két sikerrel már a legjobb nyolc között van.
A legnehezebbek kategóriájában a világbajnoki ezüstérmes Bor Barna betegség miatt nem vállalta a megméretést, Gombár Szabolcs, Urbán Gergő és Petró Józsa Ákos pedig egy-egy vereséggel zárt.
A jubileumi Hungária Kupán 35 ország 295 dzsúdósa verseng.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 10:00, péntek | Sport
Magyar-finn - Rossi: Szappanos kezd a kapuban
Marco Rossi szövetségi kapitány elárulta, hogy a magyar labdarúgó-válogatottól búcsúzó kapus, Szappanos Péter kezd majd pénteken a finnek elleni barátságos mérkőzésen.
2026. Június 03. 14:00, szerda | Sport
Másfél évtizedes sláger hódít Boszniában a labdarúgó-világbajnokság előtt
2026. Június 03. 10:00, szerda | Sport
Férfi kézilabda NB I - Harmincadik alkalommal bajnok a Veszprém
A Veszprém harmincadik alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda NB I-et, mivel 36-34-re győzött a Szeged otthonában kedden, a döntő második mérkőzésén.
2026. Június 02. 16:00, kedd | Sport
BL-döntő - Minden érintett elégedetten nyilatkozott a budapesti rendezésről
Szabó Vilmos, a budapesti labdarúgó Bajnokok Ligája-döntő projektvezetője csak pozitív visszajelzéseket kapott az európai szövetségtől, valamint a fináléban érintett két csapattól, a Paris Saint-Germaintől és az Arsenaltól.
