2024. szeptember 9, hétfő - Ádám

2011. Január 15. 07:55, szombat | Helyi
Forrás: Nyugathír

10 gólos siker: vendégként hengerelt a Győri Audi ETO a Dunaújváros ellen

A bajnokság 13. fordulójában Dunaújvárosban vendégeskedett a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata. A zöld-fehérek akarata érvényesül végig a meccsen, így meglepetések nélküli, magabiztos 32-22-es győzelmet arattak Konkoly Csaba taní

Már a találkozó kezdetétől a győriek akarata érvényesült. Fokozatosan sikerült növelnie a zöld-fehéreknek előnyüket. Már az első félidőben sikerült ötgólos előnyre szert tenni (11-16). A második játékrészben ott folytatta az ETO, ahol az elsőben abbahagyta: percről percre nőtt a különbség, a végére pedig sikerült még öt gólt hozzátenni az első játékrészben megszerzett előnyhöz, így 32-22-es 10 gólos sikert arattak idegenben a lányok.

Konkoly Csaba: Jó kapusteljesítményekkel, és kicsit ingadozó védekezéssel, valamint támadásban az általam elvárttól picit gyengébb játékunk ellenére is sikerült a Radulovics nélkül felálló Dunaújvárost legyőzni.

Győri Audi ETO KC: Lunde Haraldsen, Vérten 4, Amorim 5, Mravikova 4, Hornyák, Gros 4, Pálinger, Orbán 2, Mayer, Szöllősi, Bradeanu 4, Görbicz 6, Palkó, Kovacsics 2, Schatzl 1, Planéta.

2024. Szeptember 09. 08:09, hétfő | Helyi