Városlista
2026. február 24, kedd - Mátyás

Hírek

2019. Március 12. 06:56, kedd | Belföld

15 kilogramm droggal helyettesítették a pótkereket

15 kilogramm droggal helyettesítették a pótkereket

Tizenöt kilogramm marihuánát találtak a pénzügyőrök egy koszovói férfi autójában Röszkén - tájékoztatott a Nemzeti Adó- és Vámhivatal.

Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtóreferense közölte, a pénzügyőröknek feltűnt egy osztrák rendszámú autóval belépésre jelentkező sofőr és utasának zavart viselkedése, ezért a jármű szigorított ellenőrzése mellett döntöttek.

A pótkerék helyéről, több csomagban, megközelítőleg 15 kilogramm növényi törmelék - a gyorsteszt szerint marihuána - került elő. A NAV munkatársai a több mint 29 millió forint fekete piaci értékű kábítószergyanús anyagot, valamint a sofőrt feljelentéssel átadták a rendőrségnek.

Forrás: origo.hu

Címkék: marihuána

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld

KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt

2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld

Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak

Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.

2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.