Hírek
2018. Január 11. 19:15, csütörtök | Helyi
Baleset kora este a győri Szent István úton
Két autó ütközött a belvárosban csütörtök kora este.
Két személyautó karambolozott csütörtök este a győri belvárosban, a Szent István úton. A balesetben az egyik autó kitörte a járdát szegélyező oszlopokat és egy nagyobb jelzőtáblának ütközött. Az egyik autó sofőrje vélhetően könnyebb sérüléseket szenvedett, segítségére a mentőszolgálat munkatársai siettek.
Forrás: gyorplusz.hu
Fotó: Szemtanú
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 08:24, péntek | Helyi
Zavaros Eszter nem lesz ott a premieren
A Győri Nemzeti Színház új bemutatóra készül most hétvégén: a Marica grófnő című operett akár nagy siker is lehet. Azonban a premieren várhatóan nem lép színpadra Zavaros Eszter, mert egy próbán megsérült a térde.
2026. Április 24. 08:08, péntek | Helyi
Folytatódott a GYHG-per: A tanúk nem nagyon emlékeznek a hat évvel ezelőtti dolgokra
A Győri Törvényszék előtt zajló GYHG-perben feltűnő jelenség, hogy a tanúk többsége – köztük a ma berendelt P. Iván – szinte semmire nem emlékszik a hat évvel ezelőtti eseményekből. A bíró, Albrecht Krisztián már a memóriazava
2026. Április 24. 07:09, péntek | Helyi
650 milliós turisztikai fejlesztés indul Győrben
Közösségi terek a vízparton, akadálymentes horgászstég és egy új „Vízi Kódex” – a Vízi Kerekasztal legutóbbi ülésén kiderült, hogyan alakul át Győr vízi élete a következő években. A cél egyértelmű: a folyókat visszaadni a
2026. Április 23. 08:20, csütörtök | Helyi
Az arany már megvan, a cél pedig világos
Öt fordulóval a bajnokság befejezése előtt a Gyirmót FC megszerezte az aranyérmet, ezzel egy lépésre került céljai elérésében:
