Hírek
2020. Január 03. 11:43, péntek | Helyi
30 köbméter szemetet takarítottak össze
A szilveszteri mulatságokat követően a Győr-Szol Zrt. elvégezte a belvárosi rendezvények helyszínein a szükséges takarítást. A munka, amelyben összesen harminc ember vett részt, január 1-én hajnalban kezdődött.
Jelentős mennyiségű hulladékot kellett összegyűjteni a sétálóutcákból és a terekről. Műanyag poharak, üvegek, szerpentinek, trombiták voltak abban a mintegy 30 köbméter szemétben, amelyet a Győr-Szol Zrt. dolgozói gyűjtöttek össze. A munka hatékonyságának fokozására a szolgáltató seprőgépeket is a belvárosba vezényelt.
A belváros mellett természetesen a lakótelepen is ünnepeltek az emberek. Ezen városi zöldterületeken eldobált hulladékok összegyűjtésére az ünnep után is nagy figyelmet fordít a Győr-Szol Zrt.
Forrás: gyor.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 08:27, szombat | Helyi
Táncra perdítik az egész várost
Öt napon át ismét Győr lesz a tánc fővárosa.
2026. Május 16. 08:09, szombat | Helyi
Eredetvédett lesz a rajnai rizling Pannonhalmán
Eredetvédetté teszi a rajnai rizlinget a Pannonhalmi Borvidék.
2026. Május 16. 07:07, szombat | Helyi
Több milliárdos forrásból fejleszt az egyetem
Új laborokkal, korszerű digitális eszközökkel és megújult tantervekkel erősítette képzéseit a Széchenyi István Egyetem egy európai uniós támogatásból megvalósuló fejlesztési program révén.
