Városlista
2025. június 4, szerda - Bulcsú

Hírek

2011. November 05. 10:45, szombat | Helyi
Forrás: Nyugathír/Kék Duna Rádió

360 ember fedél alatt, 150-en az utcán telelnek a győri hajléktalanok közül

360 ember fedél alatt, 150-en az utcán telelnek a győri hajléktalanok közül

Megnyitotta kapuit a téli krízismenhely Győrben. Itt 60, míg a likócsi hajléktalanszállón mintegy 300 embert tudnak befogadni, de így is körülbelül 150-en az utcán töltik a telet.

Sütő Csaba, a Hajléktalanokat Segítő Szolgálat vezetője a Kék Dunának elmondta, a fedél nélküliek száma az elmúlt egy évben alig változott Győrben, több mint 500 hajléktalanról tudnak.

A teajárat valószínűleg idén is elindul, takarókat, gyógyszereket, ételt és meleg teát is osztanak majd az utcán élőknek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 03. 09:08, kedd | Helyi

Bronzérmes a GYAC Aréna női asztalitenisz csapata a Magyar Csapatbajnokságon

A páros elvesztése után egyéniben megállíthatatlanok voltak a GYAC-os hölgyek.

2025. Június 03. 08:09, kedd | Helyi

Ezt a szerződést kötötte Borkai az Audival

Az iratot eddig titkosnak minősítették, Pintér Bence a pénteki közgyűlésen bejelentette, hogy nyilvánosságra hozza, meg is tette. Akit érdekel, cikkünk végén látja a linket, ahol a szerződés letölthető.

2025. Június 03. 07:11, kedd | Helyi

Ma csak annyit akartam, hogy örömmel játsszak – nyilatkozatok a BL-döntő után

Hetedszer lett BL-győzetes a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapat. A finálé utáni nyilatkozatokat szedtük csokorba.

2025. Június 02. 09:14, hétfő | Helyi

Ezt nem lehet megunni: megvédte címét, BL-győztes az Audi ETO

Végig vezetve, magabiztos játékkal, ismét Sako és Nze Minko remek játékával nyerte meg a Bajnokok Ligáját a győri női kézilabda csapat.