Hírek
2023. Július 30. 08:16, vasárnap | Helyi
4500 gólya érkezik a győri egyetemre
Kihirdették az idei felsőoktatási felvételi ponthatárokat. A 126 ezer jelentkezőből több mint 94.700 diákot vettek fel.
A Győri Széchenyi István Egyetemre több, mint tízezren jelentkeztek, amelyből 5664-en jelölték meg elsőként a győri intézményt. Közülük szeptemberben pedig rekordszámú 4500 gólya kezdheti meg a tanulmányait. Dr. Kovács Zsolt, az Egyetem általános és oktatási elnökhelyettese az Oxygen Mediának elmondta, a tavalyinál idén 38%-kal több hallgatót tudtak felvenni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi
Tovább zöldülhet a Szigetköz
Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.
2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi
Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton
Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.
2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi
Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben
A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.
