Hírek
2011. Október 22. 10:15, szombat |
Helyi
Forrás: MTI
5 százalékra csökkent a munkanélküliség Győr-Moson-Sopron megyében
Szeptemberben 5 százalékra csökkent a munkanélküliség Győr-Moson-Sopron megyében.
Hangzott el Kara Ákos (Fidesz), az Országgyűlés Foglalkoztatási és Munkaügyi Bizottságának alelnöke és Rimányiné Somogyi Szilvia, a Győr-Moson-Sopron Megye Kormányhivatal Munkaügyi Központjának igazgatója közös pénteki sajtótájékoztatóján.
Kara Ákos közlése szerint a mutató javulása az ipar kiegyensúlyozott teljesítményének, valamint annak tudható be, hogy az idényjellegű - elsősorban mezőgazdasági és turisztikai - tevékenységeknek kedvezett az időjárás. Hozzátette: a megyék közül Győr-Moson-Sopronban volt a legalacsonyabb a munkanélküliség szeptemberben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi
Tovább zöldülhet a Szigetköz
Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.
2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi
Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton
Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.
2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi
Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben
A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.
