Hírek
2018. Február 28. 09:25, szerda | Bulvár
9 órán keresztül műtötték Judy-t 36. műtétjén
Decemberben lesz húsz éve, hogy a magyar énekesnő, Judy barátnőjével és akkori szerelmével, egyben zenekari társával súlyos autóbalesetet szenvedett. Nemrég volt a 36. műtétje.
A Groovehouse énekesnője szinte szó szerint ripityára törte magát: bal oldali bordái átszúrták a tüdejét, leszakadt a szájpadlása, lapockája eltörött, az arca pedig összeroncsolódott a 19 éve történt balesetben. A Borsnak elmondta, hogy folyamatos korrekcióra szorul az arca, és orvosa javaslatára nemrégiben kénytelen volt ismét kés alá feküdni.
"Rendszeresen elmegyek az orvosomhoz, aki ilyenkor alaposan megvizsgál. Most látta indokoltnak, és javasolta, hogy tíz év után itt az ideje egy korrekciós műtétnek. Egy kilencórás operációt végeztek el rajtam, ez volt a harminchatodik. Akárhogy is nézzük, a bőrünk az életünk során folyamatosan változik, öregszik. Gyakorlatilag teljesen más lesz.
Elkezdenek lesétálni az arcon a különböző szövetek.
Bármilyen hihetetlen, az arcomnak azon az oldalán van a feszesebb rész, ahol a műtétek voltak, nem pedig azon, amit nem ért szike. Ezeket korrigálták egymáshoz most. Illetve a szám szegletében van egy vágás, vagyis egy betokosodott heg, ami engem nagyon zavart. Ez egy lágy rész, ezért nem is olyan egyszerű itt a regenerálódás. Három hónap, de inkább fél év, mire kialakul a végleges eredmény." – mesélte Judy az origo-nak.
Forrás: origo.hu
Kép: Instagram / Judy
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:17, péntek | Bulvár
Oscar-díj - Ryan Coogler Bűnösök című filmje történelmet írt minden idők legtöbb, 16 jelölésével
Ryan Coogler bluesos hangulatú vámpír eposza, a Bűnösök című film kapta minden idők legtöbb, 16 jelölését az amerikai filmakadémia díjaira csütörtökön Los Angelesben.
2026. Január 21. 07:22, szerda | Bulvár
A fizikai mesterséges intelligencia új korszakot nyit a robotikában egy kutatás szerint
2026. Január 20. 07:08, kedd | Bulvár
Oxfam: a világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly
A világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly, háromszor gyorsabban az elmúlt öt év átlagánál

