Hírek
2018. Február 16. 07:00, péntek | Bulvár
A 28 éves szűz magyar színésznő, színpadra viszi történetét
Nem egyszerűen párt, férjet szeretne találni Bálint Emese színésznő, zenész, művésznevén Emily. A 28 éves művésznőnek orvosi papírja is van ártatlanságáról.
A Fókusz szerkesztőségét kereste meg azzal Bálint Emese színésznő, zenész, azaz Emily, hogy elmesélje: ő még 28 évesen is szűz.
„Túl sok az erkölcstelenség és az értéktelenség a világban, úgy gondolom, hogy itt az ideje példát statuálni." – mondta a műsorban a Petőfi-díjas művész. Elmesélte azt is, hogy soha nem volt még párkapcsolata, nem is csókolózott, azonban volt már szerelmes, de reménytelenül. Ártatlanságáról papírja is van.
Nemcsak példát akar mutatni a fiataloknak, hanem férjet is szeretne találni. Azt mondja Rózsa Györgyöt és Ernyey Bélát nagyra tartja, idősebbek is jelentkezhetnek, nem csak korabeliek. Történetét egyébként "A szűz" címmel hamarosan színpadra is állítja.
"Ezt az intim titkot soha nem tettem volna közzé, de úgy gondolom, hogy annyira sok az erkölcstelenség meg az értéktelenség a világban, hogy itt az ideje, hogy példát statuáljak. Azon energiáim, amit a jövendőbelimnek tartogatok – mert természetesen minden nap arra vágyok, hogy megjelenjen előttem – az a vágy a színpadon ég el."
- nyilatkozta Bálint Emese, aki az idősebb férfiaktól sem zárkózik el.
Forrás: 24.hu; life.hu
Kép: 24.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 15:00, szerda | Bulvár
Csaknem kéttucatnyi jéghorgászt mentettek ki a kanadai hatóságok egy Huron-tavon elsodródott jégtábláról
A Huron-tavon elsodródott jégtábláról, helikopterekkel mentett ki az ontariói tartományi rendőrség 23 embert, akik későn vették észre, hogy a jég, amelyen horgásztak, elszakadt a parttól - közölték hétfőn a helyi hatóságok.
2026. Február 28. 18:00, szombat | Bulvár
Bryan Adams decemberben az MVM Dome-ban lép fel
Nyolcadik alkalommal érkezik koncertezni Magyarországra Bryan Adams. A világhírű kanadai rocksztár két évvel ezelőtti estje után december 16-án ismét az MVM Dome-ban lép fel.
2026. Február 27. 14:00, péntek | Bulvár
Szerencsekoncertek tavasszal országszerte az Ötöslottó jegyében
2026. Február 23. 13:00, hétfő | Bulvár
Középkori \"vámpír\" arcát rekonstruálták horvát kutatók
Első alkalommal, több mint négyszáz év távlatából sikerült rekonstruálni annak a férfinak az arcát Horvátországban, akit saját korában vámpírnak tartottak - írta az Index.hr horvát hírportál.
