Városlista
2026. május 16, szombat - Botond, Mózes

Hírek

2013. Január 19. 17:31, szombat | Sport
Forrás: MTI

A Barcelona vezetősége támogatja a jövőre távozó Victor Valdést

A Barcelona vezetősége támogatja a jövőre távozó Victor Valdést

Az FC Barcelona vezetősége továbbra is kiáll Victor Valdés mellett, annak ellenére, hogy a kapus pénteken bejelentette, nem hosszabbítja meg jövő nyáron lejáró szerződését és tizenkét év után elhagyja nevelőegyesületét.

"Tiszteletben tartjuk a döntését, amely kizárólag szakmai és visszavonhatatlan. Továbbra is támogatnunk kell őt, úgy mint egész pályafutása alatt" - nyilatkozott a klub honlapján Andoni Zubizarreta sportigazgató.


A 31 éves kapus - aki a következő szezonban még teljes erővel szeretne a Barca sikereiért küzdeni - nemrég egy sajtótájékoztatón beszélt lehetséges távozásáról, akkor elmondta, hogy szívesen kipróbálná magát külföldön.


Valdés a 2002/03-as szezonban mutatkozott be a katalán sztárcsapatban, s az elmúlt négy szezonban megnyerte a Zamora-díjat, amely a legkevesebb gólt kapó kapusnak jár. A sportoló öt bajnoki címet és három Bajnokok Ligáját nyert a csapattal, amellyel jelenleg is vezeti a spanyol pontvadászatot.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 16. 15:00, szombat | Sport

Premier League - Kikapott Birminghamben, még nem BL-résztvevő a Liverpool

A Liverpool simán kikapott az Aston Villa otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 37., utolsó előtti fordulójának pénteki nyitómeccsén, így még nem tudta bebiztosítani szereplését a Bajnokok Ligája következő idényében.

2026. Május 14. 15:00, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája - Az RTL megszerezte a teljes jogcsomagot 2027-től

Vidus Gabriella, az RTL Magyarország vezérigazgatója bejelentette, hogy a csatorna a 2027/28-as idénytől kezdve megszerezte a labdarúgó Bajnokok Ligája teljes jogcsomagját.

2026. Május 10. 08:39, vasárnap | Sport

MOL Magyar Kupa - A Ferencváros hosszabbításban vívta ki a 25. diadalát

A Ferencváros hosszabbításban 1-0-ra legyőzte a Zalaegerszeget a MOL Magyar Kupa szombati döntőjében, így a következő szezonban legalább az Európa-liga selejtezőjében indulhat.