Hírek
2013. Augusztus 25. 21:49, vasárnap |
Helyi sport
Forrás: MTI
A Győr nyerte a hazai rendezésű női kézilabdatornát
A Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO nyerte meg a PWC Handball Fiesta elnevezésű, hazai rendezésű női kézilabdatornát, miután a vasárnapi fináléban fölényesen verte a macedón Vardar Szkopjét.
A győri klub honlapja szerint a magyar együttes már az első félidőben komoly, hétgólos előnyt harcolt ki, s végül nyolc góllal győzött.
A találkozón Görbicz Anita, a győriek csapatkapitánya ujjsérülést szenvedett, azt azonban egyelőre még nem lehet tudni, hogy mennyire súlyosat.
Eredmények:
döntő:
Győr-Vardar Szkopje 29-21
a 3. helyért:
Krim Ljubljana-Rosztov Don 26-18
az 5. helyért:
Lipcse-Metz 30-29 - büntetőlövések után
MTI Fotó: Kovács Anikó
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 08:22, szombat | Helyi
Győri labdarúgó is díjazottak között
A bajnoki címvédő Ferencváros játékosai szerezték meg az év legjobbjainak járó mindhárom díjat a női labdarúgó NB A I-ben: a RangAdó díjátadón az idény legjobbjának járó elismerést Nagy Viktória vette át.
2026. Június 06. 08:04, szombat | Helyi
Bővítik a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskolát
Csaknem 510 millió forint uniós támogatással újul meg a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskola.
2026. Június 06. 07:06, szombat | Helyi
Megújult az Aranypart II., grillház is nyit
Sajtótájékoztatóval egybekötött szezonnyitón mutatták be az Aranypart II. idei fejlesztéseit.
2026. Június 05. 14:00, péntek | Külföld
Donald Trump: csak az Egyesült Államok és Kína rendelkezik az iráni uránkészlet eltávolításához szükséges eszközökkel
Csak az Egyesült Államok és Kína rendelkezik a lebombázott iráni atomlétesítményekben rekedt dúsított uránkészlet eltávolításához szükséges eszközökkel - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök csütörtökön.
