Hírek
2015. Október 02. 09:01, péntek |
Helyi
Forrás: Police.hu
A győri vasútállomásról 20 főt állítottak elő
Az elmúlt 24 órában a járőrök a győri vasútállomásról 20 főt állítottak elő a megyei rendőr-főkapitányságra.
A Készenléti Rendőrség vonatkísérő járőrei 2015. október 1-jén 7 órakor egy Budapest-Salzburg között közlekedő nemzetközi vonaton igazoltattak egy 14 éves afgán állampolgárt. A fiatalember arcképes okmányt nem tudott átadni, továbbá jogszerű belföldi tartózkodását sem tudta igazolni, csak egy Salzburgig szóló menetjegyet adott át a rendőröknek. A járőrök a fiatalkorút a vonatról leszállították, majd átadták a győri rendőröknek.
Szintén a vonatkísérők ellenőriztek 16 óra 30 perckor a győri pályaudvaron 3 afgán családot, akik egy nemzetközi gyorsvonattal utaztak volna Németország irányába. A rendőrök megállapították, hogy a 16 fő a továbbutazáshoz szükséges okmányokkal nem rendelkezett. A járőrök a külföldieket tiltott határátlépés kísérlete miatt a megyei rendőr-főkapitányságra előállították.
További 3 pakisztáni állampolgárt igazoltattak, majd állítottak elő a megyei rendőr-főkapitánysága a Készenléti Rendőrség beosztottjai a győri vasútállomásról. A járőrök 22 óra 3 perckor egy nemzetközi gyorsvonaton igazoltatták a férfiakat. A külföldiek a vonat toalettjében rejtőzködtek, mikor ellenőrizték őket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 06. 08:24, hétfő | Helyi
Az idény végén befejezi pályafutását Nathalie Hagman, a Győri ETO kézilabdázója
Az évad befejeztével távozik a Bajnokok Ligájában és a magyar bajnokságban is címvédő Győri Audi ETO KC kézilabdacsapatától a svéd válogatott Nathalie Hagman, aki egyúttal felhagy aktív sportolói pályafutásával is.
2026. Április 06. 08:21, hétfő | Helyi
A Magyar Kétfarkú Kutya Párt is a szavazásra buzdít
Legyen minden jobb – ezzel a szlogennel készíti a programjait a Magyar kétfarkú Kutya Párt, amely azt ígéri az idei választáson, hogy embert juttat a parlamentbe.
2026. Április 06. 07:08, hétfő | Helyi
MÁV: április 7-étől jelentős változások a győri fővonalon!
Újabb üteméhez érkezik a Déli-Körvasút építése, így április 7-étől várhatóan 2027-ig Budapest-Kelenföld és Ferencváros között jellemzően csak egy vágányon közlekednek majd a vonatok.
2026. Április 05. 08:24, vasárnap | Helyi
Győri fiatalok a válogatottban
A rangos Multi Nations Youth Swim Meet válogatott versenyen öt győri fiatal képviselte Magyarországot, ami önmagában is komoly elismerés. 2 arany, 1 ezüst, 4 bronzérem a mérleg.
