Hírek
2018. December 11. 10:39, kedd | Belföld
A Lánchíd tetején is járt a piramison meztelenkedő pár
Miután meghódította a gízai nagy piramist, a Lánchidat is magukévá tette az a párocska, akik a napokban arról híresültek el, hogy különleges helyszíneket keresnek együttléteikhez.
Az egyiptomi hatóságok vizsgálatot indítottak Andreas Hvid dán fotós ellen, miután kikerült a gízai nagy piramis tetején készült szexvideója.
Kiderült, hogy a férfi több mint egy éve Budapesten is járt és lefotózott a Lánchíd tetején egy félmeztelen lányt.
Forrás: origo.hu
Kép: 444.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.
