Hírek
2017. Július 04. 12:21, kedd | Helyi
A mobilis lesz az önkéntesség központja
„A Mobilis Interaktív Kiállítási Központ több hetes nyári zárva tartása az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) megrendezésével függ össze.
A Mobilis központi elhelyezkedését, a versenyhelyszínekhez és az olimpiai faluhoz közelségét, valamint kiváló infrastruktúráját kihasználva, az EYOF sikeres és zavartalan lebonyolítását elősegítő önkéntesek bázisa lesz, a fenntartó, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata kérésére. A több mint ezer, az ország egész területéről és külföldről érkező önkéntes a Központban kap eligazítást a napi feladatairól és itt tölti pihenőidejét a versenyek között.
Emiatt szükséges a Mobilis zárva tartása, előreláthatóan 2017. augusztus 4-ig.
A Mobilis a tervek szerint 2017. augusztus 5-től fogadhat ismét látogatókat.
A győri lakcímkártyával rendelkezőknek, valamint a Széchenyi István Egyetem polgárainak (hallgatók, oktatók, öregdiákok) és családjaiknak kínált rendkívüli, 50%-os kedvezmény, továbbá, a Mobilis „szokásos” nyári kedvezményes belépőjegyei (Szín5ös, Nagyi-jegy) is elérhetőek lesznek a nyár utolsó heteiben.”
fotó: mobilis-gyor.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi
Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény
A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.
2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi
Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre
A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:
2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi
Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben
Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.
2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi
Téli károk után tavaszi helyreállítás
Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.
