Hírek
2013. Február 02. 22:33, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
A Rám-szakadékba zuhant egy turista
A Rám-szakadék Dömös felé eső részén egy 20 méteres szakadékba zuhant szombaton délután egy huszonéves férfi, aki több zúzódásos sérülése mellett agyrázkódást szenvedhetett, ezért az esztergomi kórházba szállították.
Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője az MTI-nek elmondta, a férfi társaival kirándult, elvesztette az egyensúlyát, és egy 15-20 méteres meredek szakaszon magatehetetlenül lecsúszott.
Társai hozták vissza az ösvényre, ahonnan a tűzoltók vitték el a mentőautóig. A férfin több zúzódás volt, illetve agyrázkódást szenvedhetett, ezért az esztergomi kórházba szállították.
Stolczenberger Klára, a Komárom-Esztergom Megyei Katasztrófavédelem sajtószóvivője korábban arról tájékoztatott, hogy a bajba jutott embert az esztergomi tűzoltók este öt órakor érték el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 07:20, kedd | Belföld
NAV: a napokban mindenki megkapja az igazolásokat az szja-bevalláshoz
2026. Február 03. 07:19, kedd | Belföld
Kiemelkedő a nemzetközi érdeklődés a reptéri közvetlen vasúti kapcsolatának megvalósítására kiírt koncessziós eljárás iránt
2026. Február 03. 07:18, kedd | Belföld
Magyar Államkincstár: jövő héten folyósítják a februári nyugdíj mellett a 13. és 14. havi ellátást
2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból
A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -
