Hírek
2021. November 09. 18:03, kedd |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
A rendőrök előtt próbálta meg leszúrni ismerősét

A Füzesabonyi Rendőrkapitányság járőrei egy szomszédok között kialakult nézeteltérés miatt jelentek meg a város egyik utcájában hétfőn kora este.
Kiderült, hogy két ott lakó férfi vitatkozott össze. A rendőrök lecsillapították a kedélyeket és a vitapartnerek a felszólításuknak eleget téve hazamentek – közölte a rendőrség.
A rendőrök úgy döntöttek, hogy az esetleges további jogsértések megelőzése érdekében a közelben maradnak egy rövid ideig. Megérzésük jónak bizonyult, mivel néhány perc múlva az egyik férfi egy konyhakéssel a kezében jelent meg az utcán és többször megpróbálta korábbi vitapartnertét - aki közben szintén kijött a ház elé - megszúrni.
A rendőrök közbelépése azonban megakadályozta a súlyosabb bűncselekményt.
Az egyenruhások M. Csaba 39 éves helyi lakost elfogták és előállították a Füzesabonyi Rendőrkapitányságra, ahol ellene - őrizetbe vétele mellett - felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett elkövetésének gyanúja miatt indult eljárás. A nyomozó hatóság továbbá előterjesztést tesz a férfi letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Kék hírek
Felrobbant kézigránát okozta a balesetet a honvédség újdörögdi gyakorlóterén
Éles kézigránáttal végrehajtott dobógyakorlat során felrobbant a gránát a feladatot végrehajtó kormánytisztviselő kezében pénteken a Magyar Honvédség újdörögdi gyakorlóterén
2025. Március 22. 09:27, szombat | Kék hírek
Állon rúgta a beteghordót
A Siófoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és könnyű testi sértés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a sürgősségi osztályon őrjöngött.
2025. Március 19. 07:40, szerda | Kék hírek
Menekült a rendőrök elől, letörte a sorompót
A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki vezetői engedély nélkül, korábbi járművezetéstől eltiltása alatt vezette járművét, majd elmenekült a rendőrök elől, és ennek során két sorompót letört.