Hírek
2011. November 12. 12:00, szombat |
Helyi
Forrás: Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
A Széchenyi Programiroda Győrben is segít a pályázóknak
Az Új Széchenyi Terv keretein belül meghirdetett közel 2000 milliárdos uniós pályázati forrás aktuális részleteiről november 17-én, Győrben, tájékoztató, szakmai konferencián informálódhatnak az érintettek.
Az ÚSZT pályázatait koordináló Széchenyi Programiroda rendezvényének célja, hogy a pályázókat megismertesse az igénybe vehető támogatási lehetőségekkel, és személyre szabott tanácsadással segítse a jövőbeni munkájukat.
A térítésmentes szakmai konferencia különlegessége, hogy a leendő pályázók hivatalos forrásból nyerhetnek betekintést a teljes pályázati rendszerbe, amely kiegészül a Széchenyi Programiroda szerepének bemutatásával - a pályázati források maximális kihasználásában. Az aktuális pályázati források áttekintése mellett a programiroda tanácsadói a konferenciák alkalmával személyre szabott tanácsadással várják a pályázók kérdéseit.
A rendezvény egyaránt elérhető államháztartási intézmények, önkormányzatok, polgármesteri hivatalok, civil szervezetek, egyházak, közoktatási intézmények, mikro-, kis és középvállalkozások, nagyvállalatok, kulturális és közművelődési intézmények, leghátrányosabb helyzetű kistérségek, szakszervezetek, érdekképviseletek számára.
A program előzetes regisztrációhoz kötött.
Bővebb információk: www.szechenyiprogramiroda.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 12. 08:23, csütörtök | Helyi
A Széchenyi-egyetem alá tartozik augusztustól a Jedlik-iskola
A Széchenyi István Egyetem fenntartásában működik a következő tanévtől a Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium.
2026. Március 12. 08:08, csütörtök | Helyi
Vasárnapig lehet regisztrálni a kutyákat Győrben
Vasárnapig tart az ebösszeírás Győrben.
2026. Március 12. 07:06, csütörtök | Helyi
Életet mentett Csornán a szén-monoxid-érzékelő
Jelzett a szén-monoxid-érzékelő kedd délután Csornán, egy Hunyadi utcai családi házban. A tűzoltók kimentek, és kiderült, hogy valóban mérgező gáz terjeng a légtérben.
2026. Március 11. 08:25, szerda | Helyi
Ezek a széchenyis hallgatók ötletei a Káptalan-dombra
Közös projekt indult a Győri Egyházmegye és Széchenyi István Egyetem között, a győri hallgatók dolgozták ki ötleteket a győri Káptalandomb megújítására.
