Hírek
2011. December 04. 14:05, vasárnap |
Helyi
Forrás: InfoGyőr
A szeretet ingyen van Győr Belvárosában - Fotók
Hiába a rossz, esős idő, a szeretetre, ölelésre igenis bárhol és bármikor szüksége van az embereknek. Idén is mosolyt és reményt csaltak a szívükbe azoknak, akik megálltak egy ölelésre.
Tegnap egy csapat arra vállalkozott, hogy feltűnő, nagy pólókban hirdetik akciójuk célját és minél több embert ölelnek meg Győrben több helyen is. Ilyen volt a Csónakos szobor környéke, vagy a Színház tere. Öröm volt nézni, átélni!
A szeretet jegyében lép színpadra ma a Téli Fesztivál keretében a Sani Singers 15 és Nagy Balázs is 16 órakor a Széchenyi Téren.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
