Hírek
2026. Január 18. 07:05, vasárnap | Helyi
A tiltás ellenére is felhajtanak páran
Hiába zárták le a nyitott tetejű parkolóházak felső szintjét az időjárás miatt, többen felhajtanak. Ez veszélyes – figyelmeztet az üzemeltető.
Mint arról korábban hírt adtunk, az időjárási viszonyok miatt az üzemeltető a parkolóházak nyitott felső szintjeit lezárta Győrben – írja a Győr-Szol. Ezek a lezárások minden esetben biztonsági okból történnek, mert az érintett helyeken a parkolás balesetveszélyes és kárt okozhat. Ám a szolgáltató által készített fotón is látható, hogy egyes autósok fittyet hánynak a lezárásokra, és a tiltás ellenére is felhajtanak.
„Ez nemcsak saját magukat, hanem másokat, valamint az épület állapotát is komolyan veszélyezteti. Kérünk mindenkit, hogy tartsa be a lezárásokat, vegye figyelembe a kihelyezett jelzéseket, járuljon hozzá a biztonságos használathoz. A szabályok betartása közös érdek” – áll a Győr Szol Zrt. közleményében.
(Kép: Győr-Szol Zrt.)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 08:26, péntek | Helyi
Mikita Bencével erősítik a szakmai stábot
Eldőlt, hogy Kopornyik Zsolt vezetőedző munkáját Mikita Bence segíti júliustól Győrben, az ETO University Handball Teamnél. A fiatal tréner a NEKA-tól, Balatonboglárról teszi át székhelyét Győrbe.
2026. Június 05. 08:06, péntek | Helyi
Megérkeztek a belvárosi virágoszlopok
A Győr-Szol még márciusban ültetett palántákat a győri belvárosba szánt virágoszlopokba és virágpiramisokba. A palánták mostanra kivirultak, már láthatjuk is őket.
2026. Június 05. 07:05, péntek | Helyi
Vasárnap estig tart Győrben a színházi fesztivál
Ismét Győr ad otthont a Duna Nemzetközi Színházi Fesztiválnak.
2026. Június 04. 08:23, csütörtök | Helyi
Most már hivatalos: Borbély Balázs a Ferencváros új vezetőedzője
A Ferencváros vezetősége mindenben megállapodott Borbély Balázzsal, így a 46 éves felvidéki szakember lett a labdarúgó NB I-ben 36-szoros bajnok együttes vezetőedzője.
