Városlista
2025. december 17, szerda - Lázár

Hírek

2011. Március 29. 16:57, kedd | PR
Forrás: Goodwill PR és Kommunikációs Ügynökség

A Közel-Keletre is szállít a TUTTI Kft.

A Közel-Keletre is szállít a TUTTI Kft.

2010 novembere óta szállít italport a TUTTI Kft. egy szaúdi partner részére, akivel feb-ruár végén személyes tárgyalásokat folytattak Dubaiban, a Gulfood 2011 szakkiállításon. Az idén további termékekkel bővül a szállítandó termék

– Ilyen volumenű export megrendelésünk még nem volt a TUTTI Kft. fennállásának 25 éve alatt – mondta Prohászka Ottó, a TUTTI Élelmiszeripari Kft. tulajdonosa és ügyvezetője. – 2010 nyarán megújult honlapunkon keresztül futott be a szaúd-arábiai cég ajánlatkérése.
A fizetőképes megrendelő számára elkészítettük az egyedi igénynek megfelelő italporokat, és tavaly novemberben elindultak az első szállítmányok. Személyes találkozóra a Közel-Kelet legrangosabb élelmiszeripari szakmai kiállításán, a Gulfood-on, Dubaiban került sor.
– A Gulfood rendkívül hatékony vásár, a látogatók 90 százaléka komoly érdeklődő, potenciális vásárló – mondta el Prohászka Ottó. – Sikernek tartjuk, hogy partnerünktől további instant italporok gyártására kaptunk megbízást. Megítélésem szerint a jövőben a világ legnagyobb gyártói mellett a magyar élelmiszeripari cégeknek is lenne keresnivalójuk Dubaiban ezen a rangos szakkiállításon.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 02. 19:24, kedd | PR

Új app jutalmazza a tudatos vezetést: itt a Drivello

Az új mobilalkalmazás teljesen új szintre emeli a tudatos vezetést. A Drivello a legmodernebb technológiát használja, hogy a sofőrök valós idejű visszajelzést kapjanak vezetési stílusukról

2025. November 27. 13:05, csütörtök | PR

Megnyílt a megújult Adyvárosi BENU Gyógyszertár!

Megnyílt a teljesen megújult Adyvárosi BENU Gyógyszertár Győrben, amely idén jelentős mérföldkőhöz érkezett: immár 50 éve szolgálja a környék lakóit.

2025. November 26. 16:36, szerda | PR

9+1 tipp, ha nálunk ünnepel az egész család

A karácsony az év egyik legmeghittebb időszaka: fények, illatok, közös nevetések és az a semmihez sem fogható érzés, amikor együtt van a család.

2025. November 25. 09:53, kedd | PR

Fenntarthatóság: enyhülő uniós elvárások, átrendeződő vállalati fókusz

K&H fenntarthatósági index: csak a társadalmi felelősségvállalás nőtt