Városlista
2025. január 23, csütörtök - Zelma

Hírek

2010. Január 05. 13:56, kedd | Kék hírek
Forrás: HírTV

A taxi lett a határsértők veszte

A taxi lett a határsértők veszte

Egy szegedi taxis segítségével fogtak el a rendőrök egy afgán határsértő társaságot az M5-ös autópályán - értesült a HavariaPress.

Kedd hajnalban a csongrádi megyeszékhely egyik taxitársaságának diszpécsere értesítette a helyi határrendészeti ügyeletet, hogy az egyik járművükbe három gyanús külföldi ült be, és budapesti útirányt neveztek meg. A határrendész ügyeletes egyből járőröket küldött a jármű felkutatására, amelyet végül az autópályán tudtak feltartóztatni.

Az utasok igazoltatása során kiderült, hogy mindhárman afgán állampolgárok, akik éjszaka a Tisza-töltésen léptek illegálisan hazánk területére, és semmivel sem tudják igazolni jogszerű magyarországi tartózkodásukat. Az afgán határsértőket ezért előállították, ügyüket idegenrendészeti eljárás keretében vizsgálja a Szegedi Határrendészeti Kirendeltség.


Ezek érdekelhetnek még

2025. Január 22. 09:29, szerda | Kék hírek

Rendkívüli kegyetlenséggel ölte meg saját nagyanyját a veszprémi férfi

Téveszméktől szenvedett.

2025. Január 18. 09:26, szombat | Kék hírek

Kigyulladt egy mozdony a Keleti pályaudvaron

Kigyulladt egy fűtőmozdony Budapesten a Keleti pályaudvaron, a Verseny utca felőli oldalon péntek este; a tűzoltók megakadályozták a lángok továbbterjedését, a pályaudvaron helyreáll a közlekedés

2025. Január 16. 08:14, csütörtök | Kék hírek

Rablógyilkosság a Hős utcában – életfogytiglant indítványozott az ügyészség

A Fővárosi Főügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki nyereségvágyból oltotta ki egy idős nő életét, aki korábban segített rajta. Az ügyészség a férfi élettársát bűnpártolással vádolja.

2025. Január 13. 09:15, hétfő | Kék hírek

Játékos lökdösődésből életmentő műtét

Ittas állapotban a szintén ittas barátjával lökdösődött egy férfi, de a másik férfi hanyatt esve, életveszélyes sérüléseket szenvedett.