Hírek
2024. Április 05. 09:13, péntek | Helyi
Adományból újítottak fel egy kórtermet a győri kórházban
Csaknem 5 millió forintból felújított helyiségben mindent kicseréltek. Az „A” épület második emeletén található Traumatológiai, Ortopédiai és Kézsebészeti Osztály egyik kórterme esett át teljes körű felújításon.
A vizesblokk új burkolatot, zuhanyzót, mosdót, magasított wc-t kapott, kicserélték a szoba világítását, radiátorait, bútorait is és egy klímaberendezést is beszereltek. Az adományozó Holland Unió Kft. és a kivitelező BJB System Kft. jóvoltából az álmennyezettől a sportpadlóig minden megújult.
– Az „A” épület a nyolcvanas években épült, ennek megfelelően a gépészet is 40 éves, így a felújítás nem a legegyszerűbb feladat – mondta dr. Villányi Balázs orvosigazgató.
Forrás: petz.gyor.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 20. 07:05, szombat | Helyi
Megkezdődött az ebösszeírás
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata az állatok védelméről és kíméletéről szóló törvényben előírt kötelezettsége alapján 2025. december 15. – 2026. március 15. között ebösszeírást szervez.
2025. December 19. 08:29, péntek | Helyi
Iskolák kapták a Baross Gábor – Győr Gazdaságáért díjat
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata idén harmadik alkalommal rendezte meg évzáró gazdasági eseményét és a város egyik legrangosabb elismerésének, a Baross Gábor – Győr Gazdaságáért díjnak átadóünnepségét.
2025. December 19. 08:05, péntek | Helyi
Sokat tettek a drogprevenció és bűnmegelőzés területén
Az önkormányzat minden évben két olyan szakembert részesít elismerésben, akik a drogprevenció, az egészségfejlesztés, a kezelés vagy a kínálatcsökkentés területén kiemelkedő, példaértékű munkát végeznek.
2025. December 19. 07:03, péntek | Helyi
Pezseg most az élet, koncertözön a Bridge-ben
Pezseg most az élet, koncertözön a Bridge-ben
