Hírek
2017. Október 12. 15:00, csütörtök | Belföld
Aggasztó hírek: Intenzív osztályon ápolják Törőcsik Marit

Korábban javult az állapota, néhány napra haza is térhetett otthonába a Nemzet Színésze, Kossuth-díjas művésznő, aki egy baleset miatt került vissza a kórházba szeptember elején.
A kétszeres Kossuth-, kétszeres Jászai Mari- és Balázs Béla-díjas magyar színművésznő év eleje óta szinte folyamatosan kórházban van, állapota többször javult, volt olyan, hogy pár napra haza is engedték, de jelenleg ismét a szombathelyi Markusovszky Kórház központi aneszteziológia és intenzív betegellátó osztályon fekszik – írja a Blikkre hivatkozva a Bors.
A lap a kórháztól azt az információt kapta, hogy a művésznő nem fogadhat látogatót és beszélni sem lehet vele. Teljes nyugalomra van szüksége.
Marit minden apróság felzaklatná, ezért kellett kikapcsolnia a telefonját, a lánya pedig mindent intéz körülötte. Gondozót fogadott, gondja van Törőcsik imádott velemi házára és a kertre is
– magyarázta a színművész egy ismerőse.
Kép forrása: borsonline.hu Fotó: Fórika Attila
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 17. 07:37, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: hamarosan megkezdi működését a trieszti kikötő magyar tulajdonú része
Rövidesen megkezdi működését a trieszti kikötő magyar tulajdonú része, ami teljesen új lehetőségeket nyújt a hazai exportőr vállalatoknak a kivitelük rugalmasságát, gyorsaságát tekintve
2025. Március 17. 07:36, hétfő | Belföld
MÁV-csoport: a mozdonybeszerzések hatására pontosabban járnak a vonatok
A februári menetrendi adatok már tükrözik a mozdonybeszerzések hatásait. A december óta tartó kedvező trend továbbra is folytatódik, így már harmadik hónapja, kisebb mértékben, de javul a vonatok pontossága
2025. Március 16. 08:36, vasárnap | Belföld
Március 15. - Orbán Viktor: uniót, de Ukrajna nélkül
Európa urai úgy döntöttek, hogy Ukrajnának folytatnia kell a háborút, kerül, amibe kerül. \"Majd kap cserébe gyors uniós tagságot, a mi pénzünkön\".
2025. Március 16. 08:26, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón: