Hírek
2019. Március 11. 20:02, hétfő | Külföld
Agyonlőtte társát egy rendőr Párizsban
Véletlenül agyonlőtte kolléganőjét egy rendőr hétfőn Párizsban, miközben azt gyakorolta, hogyan kell előrántani a fegyvert.
A baleset a rendőrség új székhelyén történt vasárnap a főváros északnyugati részében.
Egy rendőr szolgálati fegyvere véletlenül elsült, a golyó pedig a fején találta el a fiatal társát.
A felelőtlen rendőrt felmentették a szolgálat alól és őrizetbe vették. A történtek felderítésére belső vizsgálatot indítottak.
Az SCPN rendőrszakszervezet szóvivője szerint a két rendőr ostoba módon az épület bejáratánál gyakorolta, hogyan kell előrántani a fegyvert.
A fegyverrel való gyakorlatokat a rendőrség tagjainak csak a lőtéren engedélyezik. A fiatal rendőrnő halála a szóvivő szerint azért is tragédia, mert karrierje elején állt.
Forrás: origo.hu
Kép: illusztráció- iStockphoto
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 12:00, vasárnap | Külföld
Donald Trump nemzetközi haditengerészeti együttműködést kezdeményez a Hormuzi-szoros biztonsága érdekében
Donald Trump amerikai elnök szombaton nemzetközi haditengerészeti együttműködést helyezett kilátásba a Hormuzi-szoros kereskedelmi forgalmának újraindítása érdekében.
2026. Március 13. 14:00, péntek | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: az olajbevételnél fontosabb az iráni atomfegyver megakadályozása
2026. Március 10. 10:00, kedd | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: az iráni katonai konfliktus "nagyon hamar" véget érhet
Donald Trump szerint az iráni katonai konfliktus \"nagyon hamar\" véget érhet - az amerikai elnök Floridában tartott sajtótájékoztatóján értékelte közel-keleti fejleményeket helyi idő szerint hétfőn este.
