Hírek
2012. Február 24. 08:40, péntek |
Helyi sport
Forrás: Győri ETO FC
Ajándékjegy a Magyarország-Bulgária válogatott mérkőzésre
Felhívnánk valamennyi sportkedvelő figyelmét arra, hogy a Győri ETO FC két ajándékjegyet ad valamennyi bérletesének a február 29-i Magyarország-Bulgária válogatott mérkőzésre.
A jegyeket az érintettek az ETO Parkban található ETO Shopban február 28-án délig vehetik át bérletük felmutatásával.
Arra kérünk mindenkit, hogy ezt a két ajándék jegyet őrizze majd meg, mert ezek érvényesek lesznek a márciusi Győri ETO FC - Siófok bajnoki mérkőzésre is. Erre a találkozóra természetesen bérleteseink nem egy, hanem két társukat is magukkal hozhatják, hiszen azokra a jegyekre, amelyekre a válogatott meccsre érkeztek, nekik már ETO bérletük miatt nem lesz szükségük, azt átadhatják bárkinek, akit érdekel a bajnoki címre hajtó Győri ETO FC idei első hazai mérkőzése.
A magyar válogatott győri felkészülési mérkőzéseire kedvezményes jegyeket lehet vásárolni az Audi Hungaria Motor Kft. dolgozóinak hétköznap 13.00-15.00-ig a Pipacs épületbe, ezek a belépők egységesen 500 Ft-ba kerülnek. Aki ilyen belépőjeggyel rendelkezik, és van Audis igazolványa, az egy 18 éve alatti gyermeket is behozhat magával a találkozóra. A Magyarország – Bulgária mérkőzés az ETO Stadionban február 29-én 18 órakor kezdődik. Természetesen a Siófok elleni belépésnél Ők is felhasználhatják a válogatott mérkőzésre szóló jegyeket.
Szurkoljunk együtt a magyar labdarúgó válogatottnak!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 14:00, szombat | Belföld
Az európai uniós migrációs paktum ellen tüntettek Budapesten
Az Európai Unió migrációs paktumának elutasítását követelték tüntetők jobboldali influenszerek által szervezett demonstráción pénteken Budapesten.
2026. Június 06. 14:00, szombat | Életmód
Megkezdődött a balatoni kompkikötők felújítása, a közlekedés zavartalan
Megkezdődött a balatoni kompkikötők komplex felújítása, a 6 milliárd forint hazai forrásból 2027 végéig elkészülő kiemelt állami beruházás munkálatai alatt a kompközlekedés zavartalan
2026. Június 06. 11:49, szombat | Sport
Magyar-finn - Varga duplájával hazai siker
A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-re legyőzte a finn csapatot a Puskás Arénában pénteken rendezett barátságos mérkőzésen.
2026. Június 06. 08:22, szombat | Helyi
Győri labdarúgó is díjazottak között
A bajnoki címvédő Ferencváros játékosai szerezték meg az év legjobbjainak járó mindhárom díjat a női labdarúgó NB A I-ben: a RangAdó díjátadón az idény legjobbjának járó elismerést Nagy Viktória vette át.
