Hírek
2011. Október 24. 07:50, hétfő |
Helyi
Forrás: Pepsifoci.hu
Alacsony színvonal, sok izgalom: helyzet nélkül, szerencsés góllal nyert az ETO
A Győri ETO nyerte az OTP Bank Liga 13. fordulójának nyugati rangadóját, Csertői Aurél együttese 1-0-ra verte hazai pályán a Videotont.
A meccset Dudás Ádám remekül kivitelezett kapáslövése döntött el, a sikerrel a zöld-fehérek tapadnak a Lokira, a fehérvári alakulat ellenben egyre kínosabb helyzetbe kerül.
Hatalmas volt a csata a Győri ETO és a Videoton rangadójának első félidejében, a játékosok nem kímélték egymást, több igen kemény összecsapást is láthattak a nézők, Andó-Szabó játékvezetőnek pedig a sárga lapot is nem egyszer elő kellett szednie. Az első helyzetből vezetést szereztek a hazai pályán játszó zöld-fehérek, Ji-Paraná beadását Dudás küldte kapásból, 12 méterről, egy hajszálpontos lövéssel a bal felsőbe. A fehérváriaknak egy komoly egyenlítési lehetőségre futotta erejükből (a másik oldalon akadt több próbálkozás is), Eleket azonban egy védő kiszorította, a válogatott futballista pedig éles szögből nem tudott betalálni.
Szünet után egy alaposan felpörgetett Vidi jött ki a pályára, 15 percig nem nagyon találta a labdát az ETO. Egy szép Alves-Caneira összjáték végén utóbbi lőtte a játékszert a nézőtérre. Később magára talált a hazai csapat, és ha Vinicius nem ment hatalmasat, Dudás könnyen megszerezhette volna második találatát. A hajrában elsősorban a küzdelem dominált a gyepen, a kapuk komolyan nem forogtak veszélyben.
Csertői Aurél együttese győzött, így továbbra is tapad az éllovas Lokira, Paulo Sousának és a Vidinek a helyzete ugyanakkor egyre kínosabb. Amennyiben a DVSC győz Pécsen, 15 pontra nő a különbség a fehérváriak és az első helyezett között - írja a PepsiFoci.hu.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:16, vasárnap | Helyi
A hideg idő veszélyeire hívják fel az állatartók figyelmet
Az extrém hideg az emberek mellett a szabadban tartott gazdasági állatokra és a házi kedvencekre is veszélyt jelenthet – hívta fel a figyelmet az Orpheus Állatvédő Egyesület, amely ajánlásokat is tett az állattartóknak.
2026. Január 11. 08:09, vasárnap | Helyi
Csak óvatosan az utakon
Elszoktak a közlekedők a havazástól.
2026. Január 11. 07:11, vasárnap | Helyi
Győriek is lehetnek az év sportolói
Győrieket is találunk a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) által 68. alkalommal kiírt Év sportolója szavazás három esélyese között.
2026. Január 10. 08:21, szombat | Helyi
Ez lesz a Fehér Miklós Emlékgála programja
A Fehér Miklós Emlékgálát 2026. január 11-én, 10 órától rendezik meg a Magvassy Mihály Városi Sportcsarnokban. A belépés egész nap díjtalan.
