Hírek
2019. Június 18. 10:58, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Állomási gondnokokat alkalmaz a MÁV

Gondnoki szolgálatot működtet utasforgalmi létesítményeiben és üzemi területein a MÁV.
Az MTI-hez eljuttatott közleményében a MÁV Zrt. azt írta, hogy a rendezett és kulturált környezet biztosítása érdekében vezették be a gondnoki rendszert tavasszal.
A vasúttársaság jelenleg 696 állomást és 698 megállóhelyet üzemeltet, ezek közül első ütemben 277 helyszínen 78 ember foglalkoztatásával indult el az állomási gondnoki szolgálat - írták.
A zrt. reményei szerint rövid időn belül országszerte érzékelhetően gondozottabbak lesznek a vasútállomások - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 18. 07:48, kedd | Belföld
Elindult a regisztráció a TeSzedd! programra
Elindult a regisztráció a TeSzedd! programra, az ország legnagyobb szemétszedési programjára, aki szeretne részt venni, az a szelektalok.hu oldalon jelentkezhet március 27-ig
2025. Március 18. 07:44, kedd | Belföld
Keddtől mindenütt feloldja a tűzgyújtási tilalmat a Nébih
Keddtől Magyarországon sehol nem marad érvényben a tűzgyújtási tilalom - olvasható a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) honlapján hétfőn közzétett tájékoztatóban.
2025. Március 18. 07:43, kedd | Belföld
A profitplafontól az alapvető élelmiszerek árának átlagos 10 százalékos csökkentését várja a kormány 30 élelmiszer-kategóriában
A hétfőn életbe lépett profitplafontól a kormány azt várja, hogy az intézkedésbe bevont 30 alapvető élelmiszer-kategóriában az árak átlagosan tíz százalékkal csökkennek
2025. Március 18. 07:41, kedd | Belföld
Orbán Viktor együtt vacsorázott a Mercedes-Benz Group AG igazgatótanácsának elnökével
Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este munkavacsora keretében fogadta Ola Källeniust, a Mercedes-Benz Group AG igazgatótanácsának elnökét.