2024. május 14, kedd - Bonifác

2011. November 15. 14:16, kedd | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Alonso: Ez nem rossz

Fernando Alonso azt mondta, hogy elégedett a Ferrarinál elért teljesítményével, hiszen két év alatt húsz alkalommal végzett dobogós pozícióban.

„Vasárnap huszadszor sikerült az első három között végeznem, és ez nem rossz” – fogalmazott a spanyol autóversenyző, akit az Abu-Dzabi GP-n a második helyen intettek le.

Alonso, aki 37. alkalommal öltözött be a Ferrari tűzpiros overalljába, 175 futamon indult az autósport elitkategóriájában, s ebből 27 győzelmet aratott. A spanyol pilóta elmondta, hogy kifejezetten elégedett a vasárnapi futammal, mert „az autó remekül működött, végig nagyon gyors volt”.

A világbajnokság utolsó futamát, a Brazil GP-t két hét múlva rendezik, a vb-címet már az október elején rendezett Japán Nagydíjon elhódította a német Sebastian Vettel (Red Bull), ám a második helyért még tart a versenyfutás Alonso, a brit Jenson Button (McLaren) és az ausztrál Mark Webber (Red Bull) között.

2024. Május 13. 06:00, hétfő | Sport

Tour de Hongrie - Poelsé a záróetap, Nys az első belga sárga trikós, Dina a legjobb magyar

Thibau Nys nyerte a 45. Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyt, amelynek vasárnapi zárószakaszán Wout Poels diadalmaskodott.

Férfi kézilabda vb-selejtező - A magyar válogatott kettős győzelemmel jutott ki a tornára

Az olimpiai kvótás magyar férfi kézilabda-válogatott kettős győzelemmel jutott ki a jövő évi világbajnokságra, mivel 36-23-ra nyert Litvánia ellen a selejtező vasárnapi visszavágóján, Veszprémben.

2024. Május 12. 09:01, vasárnap | Sport

Tour de Hongrie - Eisenkrammer: ilyen sportélményben még nem volt részem magyar körversenyen

Eisenkrammer Károly számára élete legkülönlegesebb sportélményét nyújtja eddig a Tour de Hongrie országúti körverseny.

2024. Május 12. 08:57, vasárnap | Sport

Meglepetésre kikapott Miskolcon a Fradi

A Diósgyőr 2-0-ra legyőzte otthon a bajnok Ferencvárost a labdarúgó OTP Bank Liga 32. fordulójában.