Hírek
2012. Május 21. 15:25, hétfő |
Helyi sport
Forrás: MTI
Ambros Martin lesz az Audi ETO KC új vezetőedzője
A spanyol Ambros Martin lesz a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának új vezetőedzője. A csapatba Herr Orsolyát, Hornyák Dóra, Rédei-Soós Viktória és Szepesi Ivett érkezik.
A klub csütörtökön mutatja be a szakembert, valamint a nyáron érkező négy játékosát, Herr Orsolyát, Hornyák Dórát, Rédei-Soós Viktóriát és Szepesi Ivettet.
Martin az előző hét idényben az Itxako Navarra trénere volt. A 2009-ben EHF Kupát nyert csapattal tavaly úgy volt BL-döntős, hogy az elődöntőben éppen a Győrt ejtette ki, míg idén nem jutott tovább az ETO középdöntős csoportjából.
A spanyol edző elődje, a norvég Karl Erik Böhn távozott a Győrtől, mivel a magyar szövetség csak azzal a feltétellel engedte el fél évre az ETO-hoz, hogy a szezon végén már csak kizárólag a magyar női válogatott szövetségi kapitányaként dolgozik tovább.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 12. 07:06, hétfő | Helyi
Díszpolgári címre, Pro Urbe-díjra lehet javaslatot tenni
A győri közgyűlés javaslattételi felhívást tesz közzé „GYŐR MEGYEI JOGÚ VÁROS DÍSZPOLGÁRA” kitüntető cím és „PRO URBE GYŐR” díj 2026. évi adományozására.
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:24, vasárnap | Sport
Női kézilabda BL - Metzi győzelmével nagy lépést tett a csoportelsőség felé a Győr
A címvédő Győr 27-24-re győzött a két magyar játékossal felálló francia Metz HB vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati rangadóján.
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
