Hírek
2013. Május 13. 12:15, hétfő |
Helyi sport
Forrás: MTI
Ambros Martín marad a BL-győztes Győr vezetőedzője

A spanyol Ambros Martín marad a friss Bajnokok Ligája-győztes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának vezetőedzője, a csapat következő célja pedig a címvédés.
Kelecsényi Ernő klubelnök a Digisport Reggeli Start című műsorában hétfőn elmondta, a siker főszereplőjének Martínt tartja, aki középpontba helyezte a védekezést a csapatnál.
"Nem kérdés, Ambros Martín marad a Győr kispadján, a társaság is együtt tartandó, a cél pedig a BL-címvédés, ez a tervünk!" - jelentette ki Kelecsényi.
Hozzátette: a tréner magyar tudása rengeteg fejlődött, ez is bizonyítéka, mennyire komolyan veszi azt, amit csinál. Egyúttal azt is jelezte:
"Lesz meglepetés, extra jutalom is a lányoknak a szerződésben lefektetett honoráláson felül, de a részletek értelemszerűen hadd maradjanak még titokban."
Kelecsényi emlékezett a korábbi hét elveszített európai kupafináléra is:
"Hogy mi volt az a kicsi többlet a korábbi elvesztett döntőkhöz képest, ami ezúttal tényleg a csúcsra vitte a társaságot? Csakis a csapat, nem tudok mást ismételgetni. Láttam őket egész évben, közösséggé kovácsolódtak, ennek a csúcspontja lett a BL-döntő" - fogalmazott a klubelnök.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 08:04, hétfő | Helyi
Kicsi borvidékünk a legnagyobbak között
A történelmi Pannonhalmi Borvidék a hazai bortermelő területeknek csupán egy százalékát teszik ki, kiváló boraik mégis évről évre egyre hangsúlyosabb szerephez jutnak.
2025. Április 07. 07:37, hétfő | Sport
Japán Nagydíj - Verstappen rajt-cél győzelmet aratott
A címvédő és négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője rajt-cél győzelmet aratott a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjon.
2025. Április 07. 07:36, hétfő | Külföld
Orosz tisztségviselő: újabb kapcsolatfelvételek várhatók Moszkva és Washington között
2025. Április 07. 07:35, hétfő | Életmód
Soltész Miklós: hamarosan új program indul a falusi templomok felújítására
Hamarosan új templomfelújítási programot írnak ki, amely az ötezernél kevesebb lakosú falvakat érintheti