Hírek
2025. Április 15. 09:08, kedd | Helyi
Arany- és bronzérem az úszó OB
A 2025-ös Úszó Országos Bajnokság második versenynapján is folytatta remek szereplését az UNI Győri Úszó SE csapata. A győriek egy egyéni aranyéremmel, egy arany- és egy bronzérmes váltóval zárták a csütörtököt.
Szabó Szebasztián (50 méter férfi gyorsúszás) és a női 4×100 méteres vegyesváltó aranyérmet nyert. A győztes csapat tagjai: Ollé Mónika Beatrix, Fángli Henrietta, Sebestyén Dalma, Lakó Dorina, Megyesi Vanda, Zámbó Virág Angyal és Pózvai Kiara.
A férfi 4×100 méteres vegyesváltó is remekül szerepelt, bronzérmet szerezve a következő összeállításban: Kováts Alex, Herman Szabó Péter, Kocsu Anton, Szabó Szebasztián, Albert Soma, Koós Márton, Kennedy Valér Huba, Bóna Benedek.
(Forrás, fotó: UNI Győri Úszó SE)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi
Tovább zöldülhet a Szigetköz
Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.
2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi
Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton
Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.
2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi
Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben
A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.
