Hírek
2015. Október 20. 12:22, kedd |
Helyi
Forrás: Police.hu
Autóból lopott táskát, a benne lévő bankkártyával vásárolni ment
A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri.
A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság 08040-794/2015. bűnügyi számon folytat eljárást lopás vétség elkövetése miatt ismeretlen tettes ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján az ismeretlen férfi 2015. június 4-én Mosonmagyaróvár külterületén, egy parkoló személygépkocsiból eltulajdonított egy autóstáskát, benne a sértett bankkártyájával, amivel a későbbi napokon több helyen jogosulatlanul vásárolt.
A feltételezett elkövetőt egy üzlet biztonsági kamerája rögzítette.
A rendőrség kéri, hogy aki a képen látható személyt felismeri, vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányságon (Mosonmagyaróvár, Erkel Ferenc út 8 szám), illetve névtelensége megőrzése mellett hívja a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-96-417-329-es, vagy a 06-96-215-433-as hívószámon, illetve az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöld számát (h-cs; 8-16; p: 8-13), valamint a 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikét.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 08:25, vasárnap | Helyi
50 éves az öthengeres motor – Legenda az Audi Hungáriától
2026-ban az Audi egy igazán különleges jubileumot ünnepel: az öthengeres motor 50. évfordulóját.
2025. December 07. 08:16, vasárnap | Helyi
Lassulni tanítanak a „kacifántosok”
December 3-án tartották a fogyatékossággal élők világnapját.
2025. December 07. 07:08, vasárnap | Helyi
Háztűzhöz, vadgázoláshoz és ütközéshez vonultak a tűzoltók
Több tűzeset is történt a múlt héten megyeszerte, szerencsére a lángokat még azelőtt eloltották, hogy valakit nagy baj ért volna, de Páliban – ahogy sajnos egy teljes ház égett – füstmérgezéssel szállítottak kórházba egy lakót.
2025. December 06. 08:30, szombat | Helyi
Íme a győri advent
A győri önkormányzat hivatalos oldalán összegyűjtötték, hogy mikor várják a vásárlókat az adventi kézműves vásár faházai a Széchenyi téren.
