Hírek
2012. Április 12. 10:58, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: www.gyorplusz.hu
Az Audi ETO kiütötte az Érd csapatát
A Győri Audi ETO KC könnyed győzelmet aratott az Érdi VSE ellen a nőzi kézilabda-bajnokság elődöntőjének első mérkőzésén. Karl Erik Böhn együttese hazai pályán különösebb megerőltetés nélkül 41-24-re nyert.
A remek hazai kezdés után az érdiek 6-6-nál még utolérték a címvédő győrieket, ekkor azonban állva hagyta ellenfelét az Audi ETO. Összeállt a zöld-fehérek védekezése, a győri lányok tizennyolc perc alatt mindössze három gólt kaptak. Támadásban Amorim és Löke voltak a főszereplők, a félidőben 20-9-re vezetett Karl Erik Böhn csapata.
Az Audi ETO a második félidőben folytatta a pardézást, majd a közönségnek is elkezdett játszani az együttes. A győriek negyvenedik gólját Kovacsics Anikó lőtte, a végeredmény végül 41-24 lett az Audi ETO javára. A vezetőedző ezúttal minden játékosát pályára küldte, pihentette ugyanakkor Görbicz Anitát. A két győzelemig tartó párharc második mérkőzését szerdán 18 órakor rendezik Érden, ahol a zöld-fehérek minden bizonnyal kivívják a döntőbe jutást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
2026. Június 27. 08:23, szombat | Helyi
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői
2026. Június 27. 08:09, szombat | Helyi
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét.
2026. Június 27. 07:11, szombat | Helyi
Nincs több gipszkarton-leadás a hulladékudvarokban
A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. által végzett szakmai ellenőrzések és a vonatkozó hulladékgazdálkodási előírások felülvizsgálata során megállapításra került,
