Hírek
2012. Május 23. 14:27, szerda |
Helyi
Forrás: gyor.hu
Az ezüstös SZESE-t köszöntöttük
A bajnokságban második helyet szerző SZESE Győr NB1/B-s férfi kézilabdacsapat május 23-án, szerdán látogatott a Városházára.
A Széchenyi Egyetem Sportegyesülete ezüstérmet szerzett a második vonalban, négy ponttal a Vác mögött és két ponttal a Várpalota, illetve a Komló előtt végzett. Eredményükkel folytatták azt a sort, amelyet Győr idén a csapatsportokban mutat, nevezetesen a dobogós helyezést. Mint ismeretes, a női kézisek és a kosarasok is megnyerték a bajnokságot, a futsalosok bajnoki döntőt játszanak, míg a focisták a véghajrában a tabella harmadik helyén állnak.
Simon Róbert Balázs, mint a Győri Férfi Kézilabda Tanács társadalmi elnöke gratulált az ezüstös fiúknak. Mint mondta, a női vonal mellett a férfi kézilabdának is nagy hagyományai vannak városunkban, és a cél már rövidtávon az, hogy újra az élvonalban vitézkedhessenek játékosaink, középtávon pedig a nemzetközi kupaindulás is elérhető lehet.
Mindezek tükrében az alpolgármester azt kívánta a csapatnak, hogy jövőre mindössze egy hellyel tudjanak előbbre lépni, ami persze a másodosztályú bajnoki címet, és az élvonalban való indulási jogot jelentené.
Simon Róbert Balázs a délelőtt folyamán megismertette az együttest a Városházával és annak működésével, a program pedig toronylátogatással zárult.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 08:23, szombat | Helyi
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői
2026. Június 27. 08:09, szombat | Helyi
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét.
2026. Június 27. 07:11, szombat | Helyi
Nincs több gipszkarton-leadás a hulladékudvarokban
A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. által végzett szakmai ellenőrzések és a vonatkozó hulladékgazdálkodási előírások felülvizsgálata során megállapításra került,
2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.
