Hírek
2012. Május 23. 14:27, szerda |
Helyi
Forrás: gyor.hu
Az ezüstös SZESE-t köszöntöttük
A bajnokságban második helyet szerző SZESE Győr NB1/B-s férfi kézilabdacsapat május 23-án, szerdán látogatott a Városházára.
A Széchenyi Egyetem Sportegyesülete ezüstérmet szerzett a második vonalban, négy ponttal a Vác mögött és két ponttal a Várpalota, illetve a Komló előtt végzett. Eredményükkel folytatták azt a sort, amelyet Győr idén a csapatsportokban mutat, nevezetesen a dobogós helyezést. Mint ismeretes, a női kézisek és a kosarasok is megnyerték a bajnokságot, a futsalosok bajnoki döntőt játszanak, míg a focisták a véghajrában a tabella harmadik helyén állnak.
Simon Róbert Balázs, mint a Győri Férfi Kézilabda Tanács társadalmi elnöke gratulált az ezüstös fiúknak. Mint mondta, a női vonal mellett a férfi kézilabdának is nagy hagyományai vannak városunkban, és a cél már rövidtávon az, hogy újra az élvonalban vitézkedhessenek játékosaink, középtávon pedig a nemzetközi kupaindulás is elérhető lehet.
Mindezek tükrében az alpolgármester azt kívánta a csapatnak, hogy jövőre mindössze egy hellyel tudjanak előbbre lépni, ami persze a másodosztályú bajnoki címet, és az élvonalban való indulási jogot jelentené.
Simon Róbert Balázs a délelőtt folyamán megismertette az együttest a Városházával és annak működésével, a program pedig toronylátogatással zárult.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 08:24, vasárnap | Helyi
Győri fiatalok a válogatottban
A rangos Multi Nations Youth Swim Meet válogatott versenyen öt győri fiatal képviselte Magyarországot, ami önmagában is komoly elismerés. 2 arany, 1 ezüst, 4 bronzérem a mérleg.
2026. Április 05. 08:20, vasárnap | Helyi
A Mi Hazánk is a szavazásra buzdít
Egyre népszerűbb a Mi Hazánk támogatásával tavasszal indult a Bűnvadászok YouTube-csatorna.
2026. Április 05. 08:08, vasárnap | Helyi
Speed maraton: Ön is javasolhat helyszínt
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
2026. Április 04. 08:25, szombat | Helyi
Szép eredmények az Orka Kupán
A székesfehérvári Orka Kupával hivatalosan is megkezdődött a szinkronúszók számára az idei versenyszezon.
