Hírek
2013. Szeptember 02. 11:58, hétfő |
Bulvár
Forrás: velvet.hu
Az öregedés 7+1 jele a Facebookon
Ha az utóbbi időben gyanús jeleket észlelt volna magán, segítünk: összeszedtük a tünetlistát, amelyből minél több igaz önre, annál valószínűbb, hogy a Facebookon már alaposan megöregedett.
Fél éve ugyanaz a profilképe
Az emberek általában kinéznek valahogy, ami nem változik néhány naponként, pláne egy nap többször. Ki a fenének van arra ideje, és ha van is, szánja rá, vagy fordít energiát arra, hogy állandóan cserélgesse a profilképét? Ehhez azért jelentős önimádat kell, vagy éppen akkora bizonytalanság, hogy abból lájkkurvaság legyen.
Udvariassági lájkok
És ha már a lájkvadászat: igen, bizonyos kor felett elkezdjük szórni az udvariassági lájkokat. És itt nem arról van szó, hogy valós örömöt nyilvánítunk, amiért férjhez ment egy kedves ismerősünk, hanem hogy regisztráljuk elismerésünket, amiért a főnök fiának kijött az első maradandó foga. Vagy mert a szomszéd Ilonka unokáját felvették a waldorfos gospelkórus-előkészítőbe.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 29. 09:04, szombat | Bulvár
Magyar sztárok adnak koncerteket idén is a veszprémi Gyárkertben
A magyar könnyűzenei élet szereplői lépnek fel nyáron Veszprémben, a Gyárkertben - közölték a szervezők pénteken az MTI-vel.
2025. Március 28. 07:52, péntek | Bulvár
Idén is elindul a Székely Gyors és a Csíksomlyó Expressz a csíksomlyói pünkösdi búcsúba
Idén is elindul a Székely Gyors és a Csíksomlyó Expressz a csíksomlyói pünkösdi búcsúba a Kárpáteurópa Utazási Iroda és a MÁV Személyszállítási Zrt. szervezésében - közölték a szervezők csütörtökön Budapesten, sajtótájéko
2025. Március 26. 07:46, szerda | Bulvár
A természetvédők szövetsége a génmódosított műhús betiltását sürgeti
2025. Március 25. 07:35, kedd | Bulvár
Elbúcsúztatták Bényi Ildikót
Hétfőn búcsúztatták el Bényi Ildikó Wacha Imre-díjas televíziós műsorvezetőt, a Magyar Vöröskereszt humanitárius jószolgálati nagykövetét a hernádvécsei temetőben.