Hírek
2019. December 20. 18:10, péntek |
Életmód
Forrás: mti
Az ünnepek idején is figyelni kell a táplálkozásra
Az ünnepek idején is figyelniük kell azoknak, akiknek valamilyen táplálkozással összefüggő betegségük van - mondta Antal Emese dietetikus az M1 csatorna csütörtök esti műsorában.
A szakember hangsúlyozta: a legfontosabb a mértékletesség az ünnepek alatt, és nem árt sokkal tudatosabbnak lenni már a bevásárláskor is.
A termékeken például nem csak a szénhidrát, hanem a hozzáadott cukor tartalmat is kötelező feltüntetni, és ezek alapján lehet számolni - mondta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 12:00, péntek | Életmód
Európa egyik legnagyobb civil dróngyártó központja jöhet létre Szentendrén
Európa egyik legnagyobb civil dróngyártó központját alapozza meg az ABZ Innovation Kft. Szentendrén mintegy 2,7 milliárd forintos beruházással - mondta az ABZ Drone Kft. ügyvezetője.
2026. Június 04. 16:00, csütörtök | Életmód
Zorán: ötven éve szólóban, ritkaságok lemezen
Ötven évvel ezelőtt írt először dalokat Zoránnak Presser Gábor, gyakorlatilag ezzel indult a népszerű előadó szólópályafutása.
2026. Június 03. 12:00, szerda | Életmód
Javaslatcsomagot készített a KATA újraszabályozására az MKIK
A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara elkészítette és elküldte a Pénzügyminisztérium részére a KATA (kisadózó vállalkozások tételes adója) lehetséges újraszabályozásával kapcsolatos szakmai vitaanyagát -
