Hírek
2022. Május 30. 09:47, hétfő | Helyi
Az útdíjjal trükközött a fuvarozó
A Győri Járási Ügyészség költségvetési csalással vádolja azt a fuvarozót, aki a teherautó rendszámtábláját leszerelte és olyan helyre rögzítette a járművön, hogy azt az útdíjellenőrző rendszer ne tudja leolvasni.
Az ügyészség vádirata szerint a férfi 2019 márciusától júniusáig 38 alkalommal használta így az ország útdíjköteles útszakaszait, 1.690.000 forint vagyoni hátrányt okozva ezzel a költségvetésnek.
A járművet a férfi miden alkalommal maga vezette, annak üzemben tartója az ügyvezetése alatt álló cég volt.
A vádlott terhére rótt bűncselekmény három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 08:24, csütörtök | Helyi
Több mint 370 alkotás érkezett az adventi rajzpályázatra – adták át a díjakat
Ünnepélyes keretek között adták át a Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata által meghirdetett adventi rajzpályázat díjait.
2025. December 18. 08:04, csütörtök | Helyi
Korábban kezdődött az influenzaszezon
Gyorsan terjed az influenza országszerte.
2025. December 18. 07:09, csütörtök | Helyi
Elkezdték árulni a fenyőfákat
Már árusítják a fenyőket Győrben is. Idén csaknem 10-15 százalékkal drágultak a karácsonyfák tavalyhoz képest.
2025. December 17. 08:27, szerda | Helyi
Karácsonyra valami különlegeset? Ajándékozzon interaktív LED játékélményt!
Rohannak a hetek, mindjárt itt a karácsony, és nincs még igazán jó ajándékötlete?
