Hírek
2011. December 19. 13:44, hétfő |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Baleset az M5-ösön, kirepült a tehergépkocsiból
Kirepült a tehergépkocsiból és a helyszínen meghalt egy ember, amikor egy személyautó hátulról beleszaladt a járműbe hétfő reggel az M5-ös autópályán Kecskemét határában – közölte a rendőrség az MTI-vel.
A szippantós autóban ketten ültek, az utas kirepült a jármű szélvédőjén, és az árokba fordult tehergépkocsi alá került; a vezető csak könnyebben sérült meg – tette hozzá a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.
Mihályné Bornemisza Eleonóra őrnagy tájékoztatása szerint a cseh forgalmi rendszámú személygépkocsit egy szlovák állampolgár vezette, aki nem sérült meg a balesetben.
Az autópálya Szeged felé vezető oldalán a 79-es kilométerszelvénynél egy forgalmi sávra szűkült a forgalom.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek
Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében
Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton
2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek
Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben
A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.
2026. Március 30. 12:00, hétfő | Kék hírek
Évtizedekkel ezelőtt ellopott grafika került elő
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) a napokban adta vissza a műalkotást a Balatoni Múzeumnak.
2026. Március 28. 10:22, szombat | Kék hírek
Ajánljon ön is helyszínt a 2026-os Speedmaratonhoz!
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
