Hírek
2013. December 06. 11:41, péntek |
Helyi
Forrás: MTI
Baleset történt az M1-es autópálya Győr felé vezető szakaszán
Baleset történt az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán a tatai felhajtónál. Egy autó felborult, a forgalom csak a leállósávon halad.
Racsné Galambos Gréta sajtóreferens elmondta, az autósok a várható torlódást a Remeteségpusztánál lévő benzinkútnál lehajtva tudják elkerülni, majd Komáromnál térhetnek vissza az M1-esre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 08:22, szombat | Helyi
Győri labdarúgó is díjazottak között
A bajnoki címvédő Ferencváros játékosai szerezték meg az év legjobbjainak járó mindhárom díjat a női labdarúgó NB A I-ben: a RangAdó díjátadón az idény legjobbjának járó elismerést Nagy Viktória vette át.
2026. Június 06. 08:04, szombat | Helyi
Bővítik a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskolát
Csaknem 510 millió forint uniós támogatással újul meg a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskola.
2026. Június 06. 07:06, szombat | Helyi
Megújult az Aranypart II., grillház is nyit
Sajtótájékoztatóval egybekötött szezonnyitón mutatták be az Aranypart II. idei fejlesztéseit.
2026. Június 05. 08:26, péntek | Helyi
Mikita Bencével erősítik a szakmai stábot
Eldőlt, hogy Kopornyik Zsolt vezetőedző munkáját Mikita Bence segíti júliustól Győrben, az ETO University Handball Teamnél. A fiatal tréner a NEKA-tól, Balatonboglárról teszi át székhelyét Győrbe.
