Hírek
2010. Július 13. 07:33, kedd |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Baleset: összetört a vitorlázógép
Terepre szállást hajtott végre egy vitorlázórepülő Tázlár határában. A vitorlázó repülőgép összetört, de a pilótának nem esett baja.
A vitorlázó repülőgép balesetéről a kora délutáni órákban érkezett jelzés a rendőrséghez. A jelzés szerint a lezuhant repülőt a mentők, a tűzoltók és a rendőrök is azonnal keresni kezdték a megadott helyszínen. Mivel a terep, ahol a repülő földet ért, úton megközelíthetetlen, egy mentőhelikoptert is útnak indítottak Tázlár határába. Végül megtalálták a repülőt, amely nem zuhant le, csak terepre szállást hajtott végre, s eközben összetört. A magyar pilóta Szegedről szállt fel, az ott zajló vitorlázó világbajnokság résztvevője. A baleset során a pilóta nem sérült meg.
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 28. 07:32, szerda | Kék hírek
Átvette a volánt a fiatalkorú utas, majd fának hajtott
A Kecskeméti Járási Ügyészség közúti baleset gondatlan okozása miatt vádat emelt egy fiatalkorúval szemben, aki azután, hogy a sofőrtől menet közben átvette a vezetést, fának hajtott az utasokkal teli furgonnal.
2026. Január 26. 06:58, hétfő | Kék hírek
Életveszélyes a jégen tartózkodni!
Életveszélyes a jégen tartózkodni, az enyhülő időjárásban olvad a természetes vizek jege, ezért senki ne menjen a jégre - figyelmeztetett az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője vasárnap.
2026. Január 22. 07:36, csütörtök | Kék hírek
A Netflix nevében is próbálkoznak a csalók - Ne dőljön be!
Az elmúlt napokban több bejelentés is érkezett, mert a csalók egy népszerű televíziós szolgáltató nevében előfizetéseket kötöttek, felhasználva a sértettek nevét, bankkártyaadatait.
2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek
ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma
A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma

