Hírek
2017. Szeptember 04. 04:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Balesetben meghalt egy nő Tófű és Szászvár között
Három személyautó ütközött egy alsóbbrendű úton Tófű és Szászvár között vasárnap este, a balesetben egy 66 éves nő a helyszínen meghalt - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a rendőrök az utat teljes szélességében lezárták, a forgalmat eltereli.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján azt írta, hogy az egyik jármű kigyulladt, a lángokat a bonyhádi és a komlói hivatásos tűzoltók fojtották el. Az ebben a kocsiban utazók könnyebb sérülésekkel vészelték át a karambolt.
A másik autóba két ember beszorult, őket a tűzoltók szabadították ki. Egyikük életét már nem lehetett megmenteni, másikuk súlyosan megsérült.
A harmadik érintett jármű utasai nem sérültek meg - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 14:00, szombat | Belföld
Az európai uniós migrációs paktum ellen tüntettek Budapesten
Az Európai Unió migrációs paktumának elutasítását követelték tüntetők jobboldali influenszerek által szervezett demonstráción pénteken Budapesten.
2026. Június 05. 10:00, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen a veszélyes anyagot tartalmazó kőzúzalék miatt
Azbesztszennyezés miatt két területet zár le a GYSEV Zrt. Szombathely térségében - közölte a vasúttársaság az MTI- vel csütörtökön.
2026. Június 05. 09:00, péntek | Belföld
GKI: mintegy negyedmillió vállalkozás térhet át a kata adózásra jövőre
Mintegy 300-350 ezer vállalkozót érinthet a kisadózó vállalkozások tételes adójának (kata) 2027-re tervezett kibővítése, a GKI Gazdaságkutató Zrt. azzal számol, hogy 250-270 ezer kisadózó térhet át az adózási formára.
