Városlista
2026. január 21, szerda - Ágnes

Hírek

2010. Április 10. 07:47, szombat | Bulvár
Forrás: Story Online

Balesetet szenvedett a hercegnő

Balesetet szenvedett a hercegnő

Az ötödik házassági évfordulóját az ágyban töltötte Camilla, de korántsem olyan kellemes okból, mint elsőre gondolnánk. Károly felesége ugyanis eltörte a lábát, és fekvésre kötelezték.

Nem ez idei volt a legjobb húsvétja Camillának. Cornwall hercegnője ugyanis eltörte a lábát, és most egy ideig fel sem kelhet az ágyból. Károly herceg becses neje a skót felföldön volt gyalogtúrán, amikor úgy járt, mint Lewis Carroll hőse, Alice, és megnézte, hogy milyen mély a nyúl ürege. De balszerencséjére őt semmilyen mesebeli mágia sem óvta meg esés közben, így a szárkapocscsontja két helyen is törést szenvedett. Camillát testőrei gyorsan felsegítették, majd hazavitték. Orvosi segítséget nem kért, mert csak húzódásnak vélte a sérülését. Másnap azonban a fájdalmai miatt doktort kellett hívni, aki megállapította a bajt.

A hercegnő most kénytelen hat hétig az ágyat nyomni, és még egy csúnya műanyag csizmát is kapott, ami a lábát rögzíti. A történet azonban még nem ér véget, amikor összeforr a lába. A kora, és dohányos múltja miatt ugyanis fennáll a veszélye, hogy osteporosisa lesz, ami a gyenge csontokat támadja meg és pusztítja el.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 20. 07:08, kedd | Bulvár

Oxfam: a világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly

A világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly, háromszor gyorsabban az elmúlt öt év átlagánál

2026. Január 18. 08:03, vasárnap | Bulvár

Operatív törzs: vasárnap estétől extrém hideg várható

2026. Január 17. 06:00, szombat | Bulvár

A Sziget fesztivált is díjazták a European Festival Awards groningeni gáláján

Ismét nemzetközi elismerést kapott a Sziget fesztivál a társadalmi ügyek melletti kiállásáért. A rendezvényt 2024 után immár másodszor díjazták a Take a Stand kategóriában a European Festival Awards szerdai groningeni gáláján.

2026. Január 16. 07:10, péntek | Bulvár

Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát

Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát csütörtökön - derül ki a kormányfő Facebook-bejegyzéséből.