Hírek
2015. December 08. 07:42, kedd |
Belföld
Forrás: MTI - fotó:illusztráció
Baltával támadt haragosára egy férfi Miskolcon
Baltával akarta fejbe vágni haragosát egy férfi hétfőn délután Miskolcon - közölte kedden a rendőrség honlapján a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság.
A tájékoztatás szerint a gyanúsított, szóváltást követően, a nála lévő baltával fejbe akarta vágni egy családi ház udvarán az ismerősét.
Az áldozat a karjával védte ki az ütést, ám így is súlyos sérülést szenvedett.
A rendőrök az esetet követően egy órán belül elfogták a támadót, aki ellen emberölés kísérletének megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást.
A 40 éves férfit bűnügyi őrizetbe vették - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna
Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
Ma tetőzik a hőség, majd hidegfront mérsékli a kánikulát
Pénteken tetőzik a hőség, a csúcshőmérséklet 30 és 36 Celsius-fok között alakul, majd hidegfront érkezik, ami fokozatosan mérsékli a kánikulát; a hétvégén nő a záporok, zivatarok esélye is
2026. Július 17. 09:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtárgyalta a kormány a Szent István-programot
Első olvasatban megtárgyalta a kormány a vidékfejlesztést és a vidéken élők helyben maradását támogató Szent István-programot, amelyet várhatóan augusztus 20. előtt bemutatnak
