Hírek
2018. Szeptember 22. 12:34, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Bántalmazta rokonait egy férfi Fertőrákoson, majd öngyilkos lett
Szóváltást követően bántalmazta hozzátartozóit egy negyvenéves férfi pénteken Fertőrákoson, majd bezárkózott a házba és öngyilkos lett
- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Tóth Gabriella elmondta, hogy a férfi egy fejszenyéllel bántalmazta az őt meglátogató két rokonát, egyiküket feltehetően lőfegyverrel megsebesítette. A sértettek a szomszédba menekültek, az elkövető pedig bezárkózott a házába és nem jött elő, a rendőrök felszólítására sem.
A rendőrök valószínűsítették hogy lőfegyver van a férfinál, ezért a Terrorelhárítási Központ (TEK) segítségét kérték az elfogáshoz. A TEK munkatársai bementek a házba, ahol holtan találták a férfit.
A megyei rendőr-főkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit.
A Kisalföld online tudósítása szerint a férfi az édesanyját és annak élettársát sebesítette meg, őket a mentők kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
2026. Május 16. 12:00, szombat | Belföld
A kormány felbontja a Krausz Ferenc alapítványával kötött szerződést
2026. Május 16. 11:00, szombat | Belföld
Kármán András: nincs akadálya a munka gyors elindításának
2026. Május 16. 09:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV helyzetének áttekintésétől függ a menedzsment jövője
Vitézy Dávid a MÁV helyzetének áttekintéséttől teszi függővé a döntést, hogy szükséges-e strukturális változás az állami vasúttársaság menedzsmentjében.
